28.03.2020  15:34
SON GÜNCELLEME: 
28.03.2020  16:13
KAYNAK: 
KARAR

Hizmetçiler yeni bölüm neden yok? Hizmetçiler full izle

Yayın hayatına 3 hafta önce başlayan Hizmetçiler yeni bölüm neden yok? Kanal D'nin kısa sürede ilgi gören dizisi Hizmetçiler 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziseverler, Hizmetçiler yeni bölüm ne zaman saat kaçta?, Hizmetçiler son fragman yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. İşte detaylar...

+
-

Kanal D'nin Meksika dizisi 'Ellas son La Alegria Del Hogar'dan ülkemize uyarladığı Hizmetçiler dizisinin bu akşam yayınlanması gereken 4. bölümü ekrana gelmeyecek. Hizmetçiler yerine Çarkıfelek yarışma programının yeni bölümü yayınlanacak. Peki, "Hizmetçiler yeni bölüm neden yok?", "Hizmetçiler 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?", "Hizmetçiler son bölüm neler oldu?" Detayları KARAR.com okurları için derledik...

HİZMETÇİLER YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Bu akşam yayınlanması planlanan Hizmetçiler dizisinin 4. bölümü, 4 Nisan 2020 Cumartesi günü saat 20.00'ye kaydırıldı. Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz bir açıklama yapılmasa da, ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle dizi çekimlerine ikinci bir karara kadar ara verildiği biliniyor. Çekimlerin durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak. Eldeki stok bölüm ise önümüzdeki hafta ekrana gelecek.

HİZMETÇİLER 4. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Hizmetçiler dizisinin 4. bölümü, 4 Nisan 2020 Cumartesi günü saat 20.00'de Kanal D'de ekrana gelecek.

HİZMETÇİLER 4. BÖLÜM FRAGMAN

Bu yıl ekranlara gelmeye başlayan ve kısa sürede beğeni toplayan Hizmetçiler 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Hizmetçiler yeni bölüm fragmanı paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

HİZMETÇİLER 3. BÖLÜM 1. FRAGMAN

HİZMETÇİLER 3. BÖLÜM 2. FRAGMAN

HİZMETÇİLER FULL İZLE

Güney Amerika dizisi Ellas son La Alegria Del Hogar'dan ülkemize uyarlanan ve kısa sürede büyük ilgi uyandıran Hizmetçiler dizisinin tüm bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

HİZMETÇİLER YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Yeni bölümü haftaya yayınlanacak Hizmetçiler dizisinin 4. bölümüne dair detaylar henüz paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden yeni bölümle ilgili bilgiler paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

HİZMETÇİLER SON BÖLÜM NELER OLDU?

Hizmetçiler 3. bölümde; Aras evindeki telefonun Ela'da olduğunu öğrenir. Ela'nın yaptığı açıklama Aras'ı ikna etmez. Ondan şüphelenmeye başlayan Aras bir yandan da Derin'in izini sürer. Aras Ela'nın Derin ile bağını çözebilecek midir? Gülseren'in kendisini işten çıkarmayı düşündüğünü duyan Ela onun güvenini kazanmak ve evde kalmak için hızlıca bir plan yapar. Derin'in telefonunda bulduğu görüntüleri kullanır. Bu görüntülerde kimler neyi saklamaktadır? Evindeki telefonun Derin'e ait olduğunu öğrenen Aras, Ela ile yüzleşmeye gider. Köşeye sıkışan Ela ne yapacak?

HİZMETÇİLER DİZİSİ UYARLAMA

Yapımcılığını Fabrika Yapım'dan Öner Arslanel'in, proje tasarımını ise Ali Leskay'ın üstlendiği, Fabrika Yapım ve Avşar Film ortaklığında çekilen Hizmetçiler dizisi, Meksika'da "Ellas son La Alegria Del Hogar" ismiyle ekranlara gelen, ABD'de ise "Devious Maid's" olarak yayınlanan diziden Türkiye'ye uyarlandı.

HİZMETÇİLER KONUSU NEDİR?

Hizmetçiler dizisi, İstanbul'da lüks bir sitede çalışan, birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkileri ve bu ilişki ağıyla çevrelenmiş gizemli olayları anlatıyor.

Deniz Baysal'ın canlandırdığı Ela'nın gerçeğin peşine düşmesiyle Cennet Konakları'ndaki gizemlerin bir bir ortaya çıkacağı heyecan dolu bir hikaye sunan Hizmetçiler'in, ilk bölümü bu cumartesi Kanal D'de seyircisiyle buluşuyor. Birbirinden farklı karakterlerin zengin ya da fakir fark etmeksizin; sırlarına, kadın dayanışmasına, eğlencelerine, hüzünlerine, hayallerine, umutlarına ama en çok da yaşam mücadelelerine dokunan dizi hikayesiyle günümüz gerçekliklerine göz kırpıyor.

HİZMETÇİLER OYUNCU KADROSU KİMLER?

Fabrika Yapım'ın hayata geçirdiği, Senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alp Özgen'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu'nun oturduğı, müziklerini Atakan Ilgazdağ'ın yaptığı Hizmetçiler dizisinin oyuncu kadrosunda; Deniz Baysal, Seçkin Özdemir, Aleyna Solaker, Algı Eke, Servet Pandur, Ayşenil Şamlıoğlu, Nilay Erdönmez, Yiğit Kirazcı, Gamze Karaduman, Selen Domaç, Cansu Fırıncı, Hazal Benli, Ali İl, Neslihan Arslan, Özay Özgüler, Emre Akkuş, Gökhan Soylu, Özer Arslan, Melisa Akman, Beren Simin Şahin, Çağatay Ömer Özden, Arda Dinç gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Sokak yasakları masada
BÜTÜN İŞARETLER GELECEK YIL ERKEN SEÇİMİ İŞARET EDİYOR
Ege ve Akdeniz afet bölgesi ilan edilsin
Emir subayına FETÖ'den gözaltı
Kuzey Irak'ta 3 terörist etkisiz hale getirildi
Kapalıçarşı 1 Haziran'da açılıyor
Kırşehir'de 6 katlı bina karantinaya alındı