Back To Top

Diğer Iğdır Haberleri

Iğdır’da çiftçi bilgilendirme toplantısı
Iğdır’da çiftçi bilgilendirme toplantısı Tarım ve Orman Bakanlığının Bitki Koruma Ürünlerinin önerilmesi ve kayıt işlemleri hakkında Tuzluca İlçe Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda “Bitki Koruma Ürünleri....
Iğdır’da 4 ayrı suçtan aranan şahıs yakalandı
Iğdır’da 4 ayrı suçtan aranan şahıs yakalandı Iğdır’da 4 ayrı suçtan aranan ve 23 yıl 9 ay cezası olan şahıs tutuklandı.
Başkan Gülbey, Milli Eğitim Müdürü Gönen’i ziyaret etti
Başkan Gülbey, Milli Eğitim Müdürü Gönen’i ziyaret etti Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’i makamında ziyaret etti.
Iğdır’da trafik dedektifleri eğitimi
Iğdır’da trafik dedektifleri eğitimi Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 245 öğrenciye trafik dedektifleri eğitimi verildi.
Iğdır’da eğitime kar engeli
Iğdır’da eğitime kar engeli Iğdır’da olumsuz hava şartları nedeniyle merkez Kervansaray bölgesinde 12 köy, Tuzluca İlçesinde ise bütün okulların bir gün süreyle tatil edildiği açıklandı.
Afgan uyruklu şahıs ölü bulundu
Afgan uyruklu şahıs ölü bulundu Iğdır’da Afgan uyruklu bir şahıs sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.
Iğdır’da kar yağışı
Iğdır’da kar yağışı Iğdır’da son günlerde etkili olan sıcak hava yerini kar yağışına bıraktı.
Zehir taciri, özel harekatın baskını sırasında apartmanın ikinci katından atladı
Zehir taciri, özel harekatın baskını sırasında apartmanın ikinci katından atladı Iğdır’da torbacı olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyon sırasında bir şüpheli apartmanın 2.
Tuzluca’da iki aile arasında bulunan husumet barış ile sona erdi
Tuzluca’da iki aile arasında bulunan husumet barış ile sona erdi Iğdır’ın Tuzluca İlçesinde iki aile arasında bulunan husumet barış ile sona erdi.
Iğdır’da korkutan yangın
Iğdır’da korkutan yangın Iğdır’da bir Apartmanın teras katında çıkan yangın korkuya neden oldu.
Iğdır’da Ar-Ge toplantısı yapıldı
Iğdır’da Ar-Ge toplantısı yapıldı Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şubesi personelleri ve öğretmenlerin katılımı ile haftalık AR-GE çalışma toplantısı yapılarak projeler görüşüldü.
Iğdır’da STK’lar Sisi’yi kınadı
Iğdır’da STK’lar Sisi’yi kınadı Iğdır’da Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Mısır’da 9 gencin asılarak idam edilmesini kınadı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN