Back To Top

Diğer Iğdır Haberleri

Doğubayazıt’ta kar yağışı, Pamuk Geçidi’nde tipi etkili oldu
Doğubayazıt’ta kar yağışı, Pamuk Geçidi’nde tipi etkili oldu Ağrı Dağı’nın eteklerinde yer alan Doğubayazıt ilçesinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor.
Iğdır’da değerlendirme ve hazırlık toplantısı yapıldı
Iğdır’da değerlendirme ve hazırlık toplantısı yapıldı Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü merkez okul müdürleri ile 1.
ASİMDER’den Aras’a ziyaret
ASİMDER’den Aras’a ziyaret Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği ASİMDER ve Azerbaycan Beynelxalq Diaspor Merkezi Türkiye temsilcisi Göksel Gülbey, Iğdırlı işadamı Ergün....
Iğdır’da ulaşıma kapanan köy yolları açıldı
Iğdır’da ulaşıma kapanan köy yolları açıldı Iğdır’da etkili olan kar yağışı bir çok köy yolunda ulaşımın aksamasına neden oldu.
Iğdırlı gazilerden ırkçı Yunan milletvekili Lagos’a tepki
Iğdırlı gazilerden ırkçı Yunan milletvekili Lagos’a tepki Iğdır’da Avrupa Parlamentosu (AP) üyesi ırkçı Yunan milletvekili Ioannis Lagos’un Türk bayrağını yırtmasına tepkiler sürüyor.
Iğdır’da silahla vurulan leylek tedavi altına alındı
Iğdır’da silahla vurulan leylek tedavi altına alındı Iğdır’da yaralı olarak bulunan leylek, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafında tedavi altına alındı.
Iğdır’da yoğun kar yağışı, birçok köy yolu kapandı
Iğdır’da yoğun kar yağışı, birçok köy yolu kapandı Iğdır’da uzun zamandan beri etkili olan soğuk hava, dün gece yerini kar yağışına bıraktı.
SERKA, Iğdır’a Tekstil Kent kuruyor
SERKA, Iğdır’a Tekstil Kent kuruyor Serhat Kalkınma Ajansı’nın (SERKA) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda yürüttüğü Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında Iğdır Organize Sanayi....
Iğdır’daki STK’lardan Trump’ın Orta Doğu Planı’na ve Yunan vekil Lagos’a tepki
Iğdır’daki STK’lardan Trump’ın Orta Doğu Planı’na ve Yunan vekil Lagos’a tepki Iğdır’da toplanan çeşitli sivil toplum kuruluşlarının (STK) mensupları, Trump’ın Orta Doğu Planı’na ve Yunan vekil Ioannis Lagos’a tepki için bir araya geldi.
Aralık Hayvan Pazarı şap nedeniyle kapatıldı
Aralık Hayvan Pazarı şap nedeniyle kapatıldı Iğdır’ın Aralık ilçesindeki hayvan pazarı, bazı hayvanlarda şap ve çiçek hastalığı tespit edilmesi üzerine hayvan giriş ve çıkışına kapatıldı.
Iğdır’da 1083 paket kaçak sigara ile 152 şişe kaçak içki ele geçirildi
Iğdır’da 1083 paket kaçak sigara ile 152 şişe kaçak içki ele geçirildi Türkiye genelinde başlatılan "Türkiye Duman Uygulaması" kapsamında kaçak içki ve sigara satışını önlemek amacıyla İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, çalışma başlatıldı.
Ekipler, hayvan varlıklarının tespiti için çalışıyor
Ekipler, hayvan varlıklarının tespiti için çalışıyor Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri anaç koyun ve keçi desteklemeleri kapsamında çalışmalara devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN