02.10.2019  09:31

Başkan Başdeğirmen sporda hata yapana sarı ve kırmızı kart gösterecek

Isparta İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Arabacı ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Isparta Şube Başkanı Mustafa Sağdıç, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti

+
-
Ziyarette, Başkan Başdeğirmen’e sportif faaliyetlerde hata yapanlara göstermesi temennisiyle sarı ve kırmızı kartlar hediye edildi.

Isparta İl Hakem Kurulu Başkanı Arabacı ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Isparta Şube Başkanı Sağdıç, başkana hakem forması hediye etti. Ayrıca İl Hakem Kurulu Başkanı Arabacı tarafından Belediye Başkanı Başdeğirmen’e sporda hata yapanlara kart göstermesi için sarı ve kırmızı kart hediye etti.

Hakemin her zaman adil olması gerektiğini vurgulayan İl Hakem Kurulu Başkanı Arabacı, “Isparta’da şu an 150’ye yakın hakemimiz var. Klasmanda, bölgeselde, il hakemliğinde şu an 40 aktif hakemimiz var. 3 Ekim Perşembe günü saat 18.00 de Isparta Atatürk Stadı’ndaki sezon açılışımıza bekliyoruz. Başkanımızın seçim öncesi sporla ilgili açıklamaları bizleri mutlu etmişti. Isparta’ya yeni tesisler ve spor alanları kazandırırsa bizlerde mutlu oluruz. Bizlerde Isparta hakemliğini en üst seviyeye çıkarmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

I
sparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ise Isparta İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Arabacı ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Isparta Şube Başkanı Mustafa Sağdıç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Isparta’da 100’ün üzerinde hakemin olmasının kendisini mutlu ettiğini, spora ve sporcuya destek vereceklerini söyleyen Başkan Başdeğirmen, Belediye, Spor Bakanlığı ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde Isparta’ya 18 semt sahası kazandırmak için girişimde bulunduklarını sözlerine ekledi.

ISPARTA/İHADİĞER HABERLER
Sözleşmeden çekilmek yerine güncelleyin
15 milyar dolar 3 günde nereye gitti?
IMF'nin borç istediği iddiası yalan
42 maddede krizden çıkış önerisi
Oldubittiye izin vermeyiz
Eren Bülbül dualarla anıldı
Edremit Körfezi'nde yangın