Back To Top
Isparta Belediyesi’nde başkan yardımcısı sayısı 3’e düşürüldü

Isparta Belediyesi’nde başkan yardımcısı sayısı 3’e düşürüldü

 - Son Güncelleme: 06.09.2018 Perşembe 16:01
Isparta Belediyesi’nde başkan yardımcısı sayısı 3’e düşürüldü
- A +

Isparta Belediyesi’nde 2 belediye başkan yardımcısından biri görevden alındı, diğeri de sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa etti

Belediyede hali hazırda 4 belediye başkan yardımcısı görev yaparken, son düzenleme sonrasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İrfan Veli Kayacan’ın da başkan yardımcısı olarak atanmasının ardından sayı 3’e düştü.

Edinilen bilgiye göre, Isparta Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve aynı zamanda belediye başkan yardımcılığı yapan Halil Gülderen, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın tarafından görevden alındı.

Başkan yardımcılığı görevinden alınan Gülderen’in Temizlik İşleri Müdürlüğü görevine devam edeceği öğrenildi. Belediye Başkan yardımcılarından Akif Aslan’ın verdiği dilekçe ile sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiği bildirildi.

Öte yandan, belediyede Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevini yürüten İrfan Veli Kayacan geçtiğimiz gün belediye başkan yardımcılığı görevine getirildi. Kayacan’ın aynı zamanda müdürlüğünü de sürdüreceği belirtildi.

ISPARTA/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN