Back To Top
Esenyurtlulara "Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz" konulu söyleşi

Esenyurtlulara "Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz" konulu söyleşi

Esenyurtlulara \
- A +

Komedyen, oyuncu ve radyo ve televizyon yapımcısı Ceyhun Yılmaz, Esenyurt Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri çerçevesinde "Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz?" konulu söyleşi gerçekleştirecek

Oyuncu, radyo ve televizyon yapımcısı Ceyhun Yılmaz, Esenyurt Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün kültür-sanat etkinlikleri çerçevesinde "Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz?" konulu söyleşiyle Esenyurtlularla buluşacak. 13 Şubat Perşembe saat 20.00’da Şehit Erol Olçok Kültür Merkezi’nde düzenlenecek programda, Ceyhun Yılmaz katılımcılara yeni nesil medya olan ‘sosyal ağların’ gün geçtikçe artan önemini ve bu doğrultuda sosyal medyanın nasıl kullanılmaması gerektiğini anlatacak. Yeni medya iletişiminin ABC’si üzerine odaklanan “Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz?” Twitter öncesi iletişimi ve Twitter sonrası 140 karaktere sığdırılan iletişim biçimi ve Facebook’un toplumda oluşturduğu değişim ve Instagram’ı kullanma sebeplerimiz mizahi bir dille mercek altına alınacak.

Söyleşiye katılmak isteyen vatandaşlar, biletleri ücretsiz olarak Esenyurt Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi’nden temin edebilecek.

İSTANBUL/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN