07.08.2020  14:49
KAYNAK: 
KARAR.COM

İYİ Parti Meram İlçe Başkan Yardımcısı koronavirüs nedeniyle vefat etti

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, partisinin Meram İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Ethem Taboru’nun koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini açıkladı.

+
-

Vaka sayılarının arttığı Konya'da İYİ Parti teşkilatlarında koronavirüs salgını patlak verdi. İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, partisinin Meram İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Ethem Taboru’nun koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini, İYİ Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Nevzat Kale ve eşi Şeref Gül'ün ise testlerinin pozitif çıktığını duyurdu.

Tozoğlu sosyal medya hesabından yaptığı iki ayrı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI HAYATINI KAYBETTİ

"Covid-19 testinin pozitif çıkması sebebiyle tedavi altında olan il başkan yardımcımız kıymetli eğitimci ve dava adamı Nevzat Kale hocama ve eşi Şeref Gül hanıma acil şifalar diliyorum.

Meram İlçe Başkan Yardımcımız İsmail Ethem Taboru’nun covid-19 sebebiyle vefatından dolayı merhuma Cenabı Allahtan rahmet, yakılarına ve camiamıza baş sağlığı diliyorum."

İLÇE BAŞKANI DA YAKALANDI

Öte yandan İYİ Parti Konya Meram İlçe Başkanı Mehmet Avcı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada annesi, eşi ve kendisinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını ve hastalığı atlattıklarını belirtti.

Vatandaşlara uyarılarda bulunan Mehmet Avcı;” Eski alışkanlıklarımızdan vazgeçelim. Maske, mesafe ve diğer kurallara uyalım. Maalesef hastaneler ve hastaların durumu hiç iç acıcı değil. Rabbim bu illetten en kısa zamanda bütün vatandaşlarımızı kurtarsın” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER
Erdoğan’ın avukatlarının ayağına küllük getiren yargıçlar var
Süleyman Soylu: AYM üyesinin bisikletini gösterip, tweet atması sakil bir davranıştır
İnsan dilinin altında gizlidir
İYİ Parti'den 'liste' iddiasına yalanlama
İstanbul'da yeni taksi sistemi nasıl olacak?
EBA çöktü 'karanlıktaki evler' gün yüzüne çıktı
Yunanistan fırsatı heba etmemeli