17.01.2020  14:23

Yeni Şakran’da yol düzenleme çalışmaları devam ediyor

İzmir’in Aliağa ilçesindeki Yeni Şakran Mahallesi’nde, doğal gaz altyapı çalışmaları nedeniyle deforme olan yolların onarımına devam ediyor

+
-

Yeni Şakran Mahallesi’nde doğal gaz çalışmalarından ötürü kazılan ve bu nedenle kullanılamaz hale gelen yolların tamiratı sürüyor. Ekim ayında Fatih Sultan Mehmet Caddesi, 3111/1 sokakta başlayan çalışmalar 3141 sokakta devam ediyor. Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün yenileme çalışmalarıyla, yollar hem yayaların hem de araç sürücülerinin rahat edebilecekleri bir hale getiriliyor. Aliağa Belediyesinin yol düzenleme çalışmalarını, ana cadde ve sokakların yanı sıra yan arterlerde de sürdüreceği belirtildi.

İZMİR/İHA


(FOTOĞRAF)
GÜNÜN VİDEOSU

Erdoğan''dan FOX TV muhabirine fırça

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FOX TV muhabirinin ''Libya''da kaç şehit var'' sorusuna sert tepki gösterdi. Erdoğan,"FOX önce gazete olsun, medya olsun, yalan haber üretmeyi bırakın; beni muhalefet mi yargılayacak? Muhalefet önce kendini yargılasın " ifadelerini kullandı. Libya şehitleri için de ilk kez net konuşan Erdoğan, Libya''da rütbelerini açıklamadığı iki şehidin olduğunu söyledi.

DİĞER HABERLER
FETÖ davaları birleştirildi
Ayak ve kelle yok satıyor
Evde kilitli kalan bebeği itfaiye kurtardı
İBB'den alacaklar
Vehbi Koç ölümünün yıl dönümünde anılıyor
Okullarda koronavirüs tedbiri
Şenol Güneş olamadım, başkan oldum