05.02.2020  05:24

Kadın dizisi final yaptı: Şirin ve Bahar'a ne oldu? Özel bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kadın dizisi 81. bölümüyle final yaptı. Ancak Fox TV'den dizinin hayranlarına müjde var... Zaman zaman izleyicileri gözyaşlarına boğan dizinin özel bölümü önümüzdeki hafta bir kez daha yayınlanacak. Üç sezon boyunca ekranlarda kalma başarısı gösteren ve zaman zaman seyircileri gözyaşlarına boğan Kadın dizisinin finalinde, Şirin Sarıkadı yaptığı bütün kötülüklerin cezasını fazlasıyla çekti. Bahar Çeşmeli ve ailesi ise ömür boyu mutlu yaşayacağı bir düzene kavuştu.

+
-

Üç sezon boyunca ekranlarda kalma başarısı gösteren ve zaman zaman seyircileri gözyaşlarına boğan Kadın dizisinin finalinde, Şirin Sarıkadı yaptığı bütün kötülüklerin cezasını fazlasıyla çekti. Bahar Çeşmeli ve ailesi ise ömür boyu mutlu yaşayacağı bir düzene kavuştu.

20-02/05/k1.jpg

GELECEK HAFTA ÖZEL BÖLÜM YAYINLANACAK

Milyonlarca kişiyi ekrana bağlayan Fox TV'nin Kadın dizisi, 4 Şubat Salı akşamı final bölümüyle yayınlandı. Dizinin finali mutlu bir şekilde sona erdi. Ancak Kadın dizisi hayranlarına Fox TV'den bir müjde var... 81 bölüm yayınlanan dizi, final yapmasına rağmen, önümüzdeki hafta özel bir bölümle yeniden Fox TV ekranlarında olacak. Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya, Şerif Erol, Gökçe Eyüboğlu, Feyyaz Duman, Hümeyra gibi önemli isimlerin rol aldığı Kadın dizisi 3 sezondur ekranda yer alıyor. İlk başladığı günden finale kadar milyonlarca izleyiciyi ekran başına toplayan yapım, aldığı reytinglerle de hep üst sıralarda yer aldı. Dizinin hayranlarına bir kez daha duygu dolu anlar yaşatılacak. İşte kadın dizisinin özel bölüm fragmanı...

 

DİĞER HABERLER
Erdoğan, Tokayev ve Nazarbayev ile görüştü
3 yıl vaktimiz var
Komşu kavgasında 2 ölü, 3 yaralı
Ekmek almaya giden çocuk vuruldu
Hastane izni alıp akrabalarına gittiler
Biletler satışa çıktı seferler başlıyor
Destekleme Yetiştirme Kursları geliyor