04.04.2020  16:37
KAYNAK: 
KARAR

Kalk Gidelim 103. bölüm izle: Nurcan ile Mustafa Ali boşanıyor

Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ekranların uzun soluklu dizisi Kalk Gidelim 103. bölümünde, Nurcan, Mustafa Ali'nin kendisinden gizlediği tüm gerçekleri özellikle de Meryem'den öğrenince dayanamayacak, Mustafa Ali'yi ve tüm aileyi bırakıp İstanbul'a geri dönmek isteyecektir. Peki Kalk Gidelim 103. bölüm ne zaman, saat kaçta? Kalk Gidelim son bölüm neler oldu? Detayları haberimizde bulabilirsiniz...

+
-

TRT 1'in sevilen dizisi Kalk Gidelim, 103. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Seyfettin'in tüm ailesinden gizli bir durumu olduğunu öne süren bir kadının çıkagelmesi, Dal ailesine şoke edecektir. Seyfettin, tanımadığını söylese de tüm aileyi inandırmak zor olacaktır. Diziseverler, "Kalk Gidelim yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?", "Kalk Gidelim son bölüm izle", "Kalk Gidelim oyuncuları kimler?" sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detayları KARAR.com okurları için derledik...

KALK GİDELİM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Yayınlandığı günden itibaren kendi izleyici kitlesini oluşturan Kalk Gidelim 103. bölüm, 4 Nisan 2020 Cumartesi günü saat 20.00'de TRT 1'de yayınlanacak.

KALK GİDELİM 103. BÖLÜM 1. FRAGMAN

KALK GİDELİM 103. BÖLÜM 2. FRAGMAN

KALK GİDELİM FULL İZLE

7'den 70'e herkesin beğenisini toplayan Ege dizisi Kalk Gidelim'in tüm bölümlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KALK GİDELİM YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Kalk Gidelim 103. bölümde; Nurcan, Mustafa Ali'nin kendisinden gizlediği tüm gerçekleri özellikle de Meryem'den öğrenince dayanamayacak, Mustafa Ali'yi ve tüm aileyi bırakıp İstanbul’a geri dönmek isteyecektir.
 
Dal ailesini ilgilendiren asıl konu ise Seyfettin'in tüm ailesinden gizli bir durumu olduğunu öne süren bir kadın çıkagelmiştir. Seyfettin, tanımadığını söylese de tüm aileyi inandırmak zor olacaktır. Sümbül’ün elinde gençlik yıllarına ait bir fotoğraf vardır. Sevda haliyle Sümbül'ün ısrarından dolayı işkillenmeye, kıskanmaya ve Seyfettin ile çatışmaya başlar.
 
Meryem ise Ercan'a baba olacağını söyler. Artık Ercan'ın Şakir ile ortak bir derdi vardır. Dudu ve Meryem'in aynı anda aynı bulunmaz bir meyveyi aşermesi iki baba adayının başını nasıl bir derde sokabileceğini kimse hayal etmemiştir. Kendilerini bir soygunun içerisinde bulacaklar ve kurtulmaları sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

KALK GİDELİM SON BÖLÜM NELER OLDU?

Kalk Gidelim 102. bölümde; Nurcan, Meryem'den Mustafa Ali’nin yeniden fabrika sahibi olduğunu öğrenmenin şokunu atlatamamıştır. Fabrikaya dair bir şok edici bilgi de Duru'dan alır ve Mustafa Ali'ye çok kızar. Mustafa Ali'nin bu durumdan dolayı başı derde girecektir hem de dönüşü zor olan bir yolda… Bir yandan Nurcan, bir yandan ortağı Affan ikisiyle de sorunlar yaşayacaktır. Bu arada Seyfettin'den destek alacaktır. Ancak bu sefer ilginç bir şekilde İnsaf'ın yardımına da ihtiyaç duyacaktır. Hal böyle olunca içinde bulundukları durum gittikçe komik olmaya başlayacaktır. Şerif ve Behice, Nurhatçe'yi de alıp başka bir şehre taşınmak istemektedirler. Bu fikri destekleyen tek kişi Ercan olur. Ercan'ın ise Suzan ile başı derttedir. Suzan, Ercan'ın kim olduğunu hatırlamaya çalışacaktır. Ercan'ın Suzan'dan kaçışı yoktur.

KALK GİDELİM KONUSU NE?

Ailesini geride bırakıp İstanbul'a giden Mustafa Ali'nin yıllar sonra iflas ederek zenginlik düşkünü karısı ve lüks içinde büyümüş çocuklarıyla tekrar köyüne dönüşünü konu alıyor.

Kalk Gidelim yıllar evvel doğduğu topraklardan, geleneklerimizle büyüdüğü ailesinin yanından İstanbul'a yerleşmiş ve özünü unutmuş, biraz da yozlaşmış bir adamın, yıllar sonra İstanbul'da kurduğu kendi ailesiyle beraber tekrar baba ocağına ve özüne dönme serüvenini konu almaktadır. İstanbul'da tanışıp evlendiği karısı ve şimdi yirmili yaşlarda olan çocukları, kahramanımızın büyüdüğü ve yetiştiği ortamdan tamamen uzaktır. Kendisi de aradan geçen yaklaşık yirmi beş senede, ailesini, geleneklerini, adetlerini, yaşam tarzını ve hatta türkülerini bile unutmuştur.

İstanbul'un gündelik hayatının telaşında anne-babasından öğrendiklerini çocuklarına öğretmemiştir. Bu aslında ülkemizde yaşanmış ve yaşanmakta olan göç hikayelerinden yalnızca biridir. Mustafa Ali'nin hikayesini ilginç kılan ise yirmi beş yıl sonra yaşadığı yerlere, birlikte büyüdüğü insanlara ve doğaya mecburen de olsa geri dönmesidir.

Aslında gerçek şudur ki; hayat, köylünün olduğu yerdedir. Köylü, yaşamını, toprağı işlediği elleriyle ve alın teriyle idame ettirir. Zamanla köydeki yaşam, köylülerin dayanıklı ve kanaatkar yapıları bizim 'İstanbullu' aileye de geçecek, güzel günlerde olduğu gibi kötü günlerde de bir arada olmayı öğrenecekler, aile bağlarının aslında ne kadar önemli olduğunu anlayacaklardır.

KALK GİDELİM OYUNCU KADROSU KİMLER?

Yapımcılığını Staff Film'in gerçekleştirdiği, senaryosunu Baykut Badem, Güliz Kucur, Hazan Toma ve Oktay Berber'in yazdığı, yönetmenliğini Hatice Memiş, Özgür Pak, Erkan Nurhan ve Yahya Samancı'nın üstlendiği Kalk Gidelim'in oyuncu kadrosunda; Erkan Sever (Mustafa Ali Dal), Ayça Varlıer (Nurcan Dal), Ufuk Özkan (Seyfettin Dal), Mehtap Bayri (Sevda Dal), Beyazıt Gülercan (Hacı Hüseyin Dal), Aslı Omağ (Meryem Kütük), Hayrettin Karaoğuz (Ercan), Tuğçe Karabayır (Ahsen Ağzade Dal), Yıldız Kültür (Mümine Dal), Nilay Deniz (Nehir), Sinan Albayrak (Ali Demir), Cem Belevi (Sinan), Kerem Kupacı (Halil Kalkar), Emin Gürsoy (Sefer Zeytin), Kerim Yağcı (Kahya Bodur Sadık), Füsun Kostak (Nuriye Dal Kalkar), Andrey Polyanin Stan (Veli), Can Kıran (Samim Dal), Onur Seyit Yaran (Canberk Dal), Alper Saylık (Şakir), Sena Çakır (Dudu), İlayda Aydın (Badegül), Erdi Ünver (Bayram), Bengi Ceren Uluğ (Cennet), Ferhat Yılmaz, Zeynep Irgat, Nalan Okçuoğlu, Alican Okumuş, Ece Aydemir, Pelin Şahin gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Bana yapamazlar kardeşim
Üniversite sınav yerleri bu ay açıklanacak
Karadeniz için sağanak uyarısı
Mesleki yeterlilik sınavı ne zaman yapılacak?
YKS sınav ücreti nasıl ödenir, son gün ne zaman?
MEB'in telafi eğitimleri ne zaman başlayacak?
İstanbul'da toplu ulaşımda yolcu kısıtlaması var mı?