Back To Top
Çorba ikramı kar altında da devam ediyor

Çorba ikramı kar altında da devam ediyor

Çorba ikramı kar altında da devam ediyor
- A +

Safranbolu Belediyesi tarafından başlatılan öğrencilere çorba ikramı kar yağışında da aralıksız devam ediyor

Belediye ekipleri tarafından sabah derse giden Karabük Üniversitesi (KBÜ) Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi öğrencilerine çorba ikram etti.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatıyla başlayan uygulama, öğrencilerin sağlıklı beslenmelerini sağlamak ve bütçelerine katkıda bulunmak amacıyla yapılıyor.

Üniversitenin girişindeki stantta gelen öğrenciler kendilerine ikram edilen çorbaları alarak sınıflarına geçerken, gerçekleşen hizmetten memnun olduklarını ifade ederek Başkan Köse’ye teşekkür etti.

Başkan Köse, "Tüm çabamız Safranbolu’muza çok daha iyi hizmet verebilmektir. Bu vesile ile belediye hizmetlerinin yalnızca rutin temizlik, asfalt ya da kaldırım yapmak değil, vatandaşlarla iç içe, sosyal yönden de yanlarında olduğumuzu hissettirmektir. Başlattığımız uygulama ile sabah okula yetişme telaşı ile kahvaltı yapamayan öğrencilerimizin güne sıcak bir başlangıç yapmalarını sağlamak istedik" dedi.

KARABÜK/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN