Back To Top

Diğer Karaman Haberleri

Karaman’da ‘Karayolu Trafik Haftası’ etkinlikleri
Karaman’da ‘Karayolu Trafik Haftası’ etkinlikleri Karaman’da ‘Karayolu Trafik Haftası’ düzenlenen bir dizi etkinlikle kutlandı.
Karaman’da genç sağlıkçılara EKG eğitimi
Karaman’da genç sağlıkçılara EKG eğitimi Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile İlk ve Acil Yardım Derneği (İLKAYDER) tarafından ‘İlk ve Acil Yardım, EKG Pratik....
Trafo merkezinde akıma kapılan şahıs öldü
Trafo merkezinde akıma kapılan şahıs öldü Karaman’da hırsızlık amacıyla trafo merkezine girdiği iddia edilen bir kişi akıma kapılarak hayatını kaybetti.
KMÜ, öğrencilerinden yaşlılara yönelik farkındalık programı
KMÜ, öğrencilerinden yaşlılara yönelik farkındalık programı Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yaşlı Bakım Programı öğrencileri tarafından yaşlılara yönelik farkındalık programı düzenlendi.
Karaman’da otopark sorununa geçici çözüm
Karaman’da otopark sorununa geçici çözüm Karaman Belediyesi, şehir içindeki otopark sorununa geçici bir çözüm olarak yıkılan eski Anafartalar Ortaokulunun bulunduğu alanı otoparka çevirdi.
742. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi anma etkinlikleri başladı
742. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi anma etkinlikleri başladı Karaman Valiliği, Karaman Belediyesi ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) işbirliğiyle düzenlenen "742.
Karaman’da 742’nci Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi anma etkinlikleri
Karaman’da 742’nci Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi anma etkinlikleri Karaman’da bu yıl 742.
KMÜ’de halk oyunları gösterisi
KMÜ’de halk oyunları gösterisi Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Halk Oyunları Öğrenci Topluluğu (KAHOT) tarafından “Halk Oyunları Gösterisi” düzenlendi.
KMÜ’de yabancı uyruklu öğrencilere yönelik gezi düzenlendi
KMÜ’de yabancı uyruklu öğrencilere yönelik gezi düzenlendi Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARDİL) bünyesinde eğitim gören yabancı uyruklu öğrencilere yönelik gezi....
Karaman’da pide ve ekmek fırınları denetlendi
Karaman’da pide ve ekmek fırınları denetlendi Karaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayına girilmesi nedeniyle pide ve ekmek fırınlarını denetledi.
Karaman Belediyesi’nden kadınları yönelik mukabele
Karaman Belediyesi’nden kadınları yönelik mukabele Karaman Belediyesi ve Karaman İl Müftülüğü işbirliği ile Mümine Hatun Kültür Merkezi’nde Ramazan ayı boyunca mukabele okunacak.
Karaman’da hırsızlık şüphelisi 2 kişi tutuklandı
Karaman’da hırsızlık şüphelisi 2 kişi tutuklandı Karaman’da meteorolojiye ait ölçüm istasyonunun güneş panelleri ile aküsünü çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 zanlı tutuklandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN