Back To Top

Diğer Karaman Haberleri

Karaman’da saman yangını
Karaman’da saman yangını Karaman’da saman balyalarının tutuşması sonucu çıkan yangını itfaiye ekibi söndürdü.
Karaman Belediyesinden 100. Yıl Bulvarında yeşil bant uygulaması
Karaman Belediyesinden 100. Yıl Bulvarında yeşil bant uygulaması Karaman Belediyesinin 100.
Lise öğrencilerinden örnek davranış
Lise öğrencilerinden örnek davranış Karaman’da Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri ’’Okulum temiz, şehrim temiz’’ çevreye duyarlılık projesi kapsamında her yıl olduğu gibi....
Karaman’da boş arsada çıkan ot yangını itfaiye tarafından söndürüldü
Karaman’da boş arsada çıkan ot yangını itfaiye tarafından söndürüldü Karaman’da boş arsadaki kuru otların tutuşması sonucu çıkan yangın binalara sıçramadan söndürüldü.
Yolun karşısına geçmeye çalışan çocuğa otomobil çarparak kaçtı
Yolun karşısına geçmeye çalışan çocuğa otomobil çarparak kaçtı Karaman’da yolun karşısına geçmeye çalışan 7 yaşındaki kız çocuğuna otomobil çarparak kaçtı.
Karaman’da ahır yangınında 2 hayvan telef oldu
Karaman’da ahır yangınında 2 hayvan telef oldu Karaman’ın Ayrancı ilçesine bağlı Saray köyünde bir ahırda çıkan yangında 1 eşek ile 1 koyun telef oldu.
Karaman Polis Emeklileri Derneği’nden emniyet müdürü Bayraktar’a plaket
Karaman Polis Emeklileri Derneği’nden emniyet müdürü Bayraktar’a plaket Karaman Polis Emeklileri Derneği tarafından Karaman İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar’a teşekkür plaketi verildi.
Karaman’da bir iş yeri kapısına benzin dökülerek kundaklanmak istendi
Karaman’da bir iş yeri kapısına benzin dökülerek kundaklanmak istendi Karaman’da motosiklet tamirciliği yapan bir iş yeri kimliği belirsiz kişi tarafından kapısına benzin dökülerek kundaklanmak istendi.
Karaman’da belediye otobüs durakları yenileniyor
Karaman’da belediye otobüs durakları yenileniyor Karaman’da ihtiyaç duyulan bölgelere yeni otobüs durağı yerleştiren Karaman Belediyesi, eskiyen durakları da daha modern duraklarla değiştiriyor.
KMÜ’de Gıda Biyoteknolojisi Sempozyumu başladı
KMÜ’de Gıda Biyoteknolojisi Sempozyumu başladı Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) ve Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi (KGTU) ev sahipliğinde, Michigan State Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen Gıda....
Üzüm toplamak için çıktığı asmadan düşen yaşlı adam yaralandı
Üzüm toplamak için çıktığı asmadan düşen yaşlı adam yaralandı Karaman’ın Güneyyurt beldesine bağlı Yukarıçağlar köyünde üzüm toplamak için çıktığı asmadan yere düşen yaşlı adam yaralandı.
Karamanlı annelerden HDP binası önünde bekleyen annelere destek
Karamanlı annelerden HDP binası önünde bekleyen annelere destek Karaman’da Sivil Toplum Platformu kadın mensupları, çocuklarının dağa kaçırılmasından HDP’yi sorumlu tutarak, Diyarbakır HDP il binası önünde eylem başlatan annelere....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN