Ankara'da bunalıma giren 20 yaşındaki genç 7. kattan aşağı atladı

Ankara'da bunalımda olduğu iddia edilen genç, misafirliğe gittiği arkadaşının evinde 7. kattan aşağı atladı. Ağır yaralanan genç tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken gencin 7. kattan atlama anları ve çevredeki görgü tanıkları ise olayı böyle anlattı.

Bunalıma giren 20 yaşındaki genç, arkadaşının evinde "hadi görüşürüz" diyerek 7. kattan aşağı atlayarak intihar etti.

Olay, dün saat 14.00 sıralarında Altındağ ilçesi Karacaören Mahallesi’ndeki bir site içerisinde 11 katlı apartmanda meydana geldi. İddialara göre bunalımda olan 20 yaşındaki Ahmet Acar, misafirliğe geldiği arkadaşının evinin balkon demirine çıktı. Alkollü olduğu da ileri sürülen genç, 7’nci katta bulunan evin balkonundan kendisini aşağıya bıraktı.

"TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI"

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Vücudunda kırıklar oluşan ve kanlar içerisinde kalan Acar, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Pursaklar Devlet Hastanesine sevk edildi fakat ağır yaralanan genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Jandarma ekipleri ise olayla ilgili inceleme başlattı.

"HADİ GÖRÜŞÜRÜZ DEDİ VE AŞAĞI ATLADI"

Olayın tanıklarından Sümeyye Soysal, “Balkona çıkmıştım. Birisi balkon demirlerinin üzerine çıkmıştı. Sonra aşağıya bakıp da ‘Hadi görüşürüz’ dedi ve atladı. Normal birisinin yapacağı bir hareket değildi. Ayağının ve ellerinin kırıldığını söylediler. Misafirmiş burada. 7’nci kattan atlamış. Durumu çok ağırdı. Vücudunda morluklar vardı” ifadelerini kullandı.

Bir diğer görgü tanığı Mustafa Daldal ise “Vatandaşlar toplanmıştı. Bir genç ayakkabılarıyla birlikte balkona çıkmış. Aşağıdan küfür etmişler, ‘Atlayamazsın’ demişler. Misafir olarak gelmiş. Atladıktan hemen sonra ölmüş. 7’nci kattan ayakkabılarıyla beraber atlamış. Demek ki içeride bir tartışma çıkmış” dedi.

O kan donduran anlar ise kameralara böyle kaydedildi.