Düzce'de intihar girişiminde bulunan kadını bu kez de polisler kurtardı!

Düzce'de daha öncesinde de birkaç kez intihar girişiminde bulunmuş olan genç kadın, bir yenisini daha denedi. İnşaat halinde olan yüksek katlı bir binanın tepesine çıkan kadını ise ikna etmeye çalışırken oyaladıkları sırada polis ekipleri yakalayarak sağlık ekiplerine teslim etti. O anlar ise kameralara böyle yansıdı.

Defalarca kez intihar girişiminde bulunmuş olan genç kadını bu kez de polisler kurtardı.

İddialara göre olay Karacahacı Musa Mahallesi'nde inşaat halindeki binada meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, G.K. isimli kadın, inşaatın en üst katına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Durumu görenlerin 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulunması üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

İKNA SIRASINDA DALGINLIĞINDAN YARARLANIP YAKALADILAR

Polis ekipleri, genç kadını ikna etmeye çalıştı, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipler ise atlama ihtimaline karşı önlem aldı. Polis ekipleri, genç kadını ikna etmeye çalıştığı sırada dalgınlığından faydalanarak yakaladı.

DAHA ÖNCE DE İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNMUŞTU

Aşağıya indirilen G.K., sağlık ekiplerince hastaneye götürüldü. Alışkanlık haline getirdi G.K., daha önce de yüksek katlı binalar ve çeşitli üst geçitlere çıkarak intihar girişiminde bulunmuştu. Düzce'de kadın sığınma evinde kalan ve daha önce il dışındaki bir kadın sığınma evine gönderilen G.K.'nin, yeniden Düzce'ye geldiği öğrenildi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

O anlar ise kameralara böyle yansıdı.