Adıyaman'da psikolojik sorunları olan adama karayolunda kamyon çarptı

Adıyaman'da psikolojik sorunları olduğu iddia edilen adam karayolunu birbirine kattı. Şahıs, kendisini yoldan geçen otomobillerin ve ağır vasıtaların önüne attı. Son denemesinde ise bir kamyon sürücüsü manevra yapamadı ve kendisine çarptı. O anlar ise güvenlik kameralarına böyle kaydedildi.

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde psikolojik problemleri olduğu belirtilen bir adam kendisini karyolundan geçen kamyonun önüne attı.

İddialara göre psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Mehmet İbrahim D. (37) isimli şahıs karayolu kenarında durarak yoldan geçen ağır vasıta araçların önüne kendini attı. Kahramanmaraş karayolu üzerinde ruhsal sorunları olan şahıs ilk olarak bir tırın önüne atladı ancak tır sürücüsü direksiyonu kırarak son anda şahsa çarpmadan ilerledi.

KAMYONUN ÖNÜNE ATLADI, METRELERCE SÜRÜKLENDİ

Şahıs ikinci hamlesini bir kamyonun önüne atlayarak yaptı. M.A. yönetimindeki 02 LC 483 plakalı kamyon yola atlayan Mehmet İbrahim D.’ye çarptı ve çarpmanın etkisiyle İbrahim D. metrelerce sürüklendi. Kazada yaralanan şahıs Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralanan şahsın hayati tehlikesi bulunmadığı ve yapılan ilk müdahalesinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı da öğrenilirken o anlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye kaydedildi.