Sakarya'da uyuşturucu kullandığı düşünülen gence meydan dayağı kameralarda

Sakarya'da uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen gence meydan dayağı atıldı. Güvenlik kameralarına saniye saniye kaydedilen o görüntülerin ardından ise genci darp eden şahıs olayları bir de kendi ağzından anlattı.

Uyuşturucu kullandığı düşünülen genç Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde meydan dayağı yedi.

19 Kasım Cumartesi günü saat 23.30 sıralarında meydana gelen olayda, Furkancan Yağız ve arkadaşları çay bahçesinde hareketlerinden şüphelendikleri kişinin yanına gitti. İsmi henüz öğrenilemeyen gençle konuşmaya başlayan Furkancan Yağız, gencin Afyon’dan geldiğini ve uyuşturucu kullandığını öğrendi.

O ANLAR GÜVENLİK KAMERALARINDA

Edinilen bilgilere göre, uyuşturucu kullanan kişi Yağız ve arkadaşlarına hakaret etti. Daha sonrasında uyuşturucu kullandığı öne sürülen kişi, Furkancan Yağız ve yanındakiler tarafından dövüldü. O anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, uyuşturucu kullandığı iddia edilen gencin tekme, tokat dövüldüğü anlar yer aldı.

"HAREKETLERİNDEN ŞÜPHELENDİK"

Furkancan Yağız yaşanan olayı anlattı. Yağız, “Cumartesi akşamı saat 23.30 civarlarında arkadaşlarımla birlikte gezerken çay bahçesine geldik. Çay bahçesinde 22-23 yaşlarında ama buralı olmayan bir kişinin hareketleri dikkatimizi çekti, bizi görünce kaçmaya başladı. Bizde şüphelenerek yanına gittik ve o kişiyle konuşmaya başladık. Afyonlu olduğunu söyledi kendisi bize. Göz ve ellerinde titremeler vardı, biz bunun üzerine üstünü aramaya çalıştık ve o da üstünü aratmadı.”

"UYUŞTURUCU KULLANDIĞINI SÖYLEDİ"

“Daha sonrasında uyuşturucu kullandığını ve Afyon’dan getirttiğini söyledi. Bize hakaret etti ama yine de sinirlerimize hakim olduk. Ama sonrasında uyuşturucu kullandığını itiraf edip, bize küfür ettiği için arbede yaşandı” ifadelerine yer verdi.

O anlar ise kameralara böyle yansıdı.