Subap kapağı çaldığı iddia edilen çocuk dövülünce babası ortalığı ayağa kaldırdı

Esenyurt'da iddialara göre küçük bir çocuk arabalardan subap kapaklarını çalması üzerine yakalandı ve mahalleli tarafından dövüldü. Olayı duyan baba ise mahalleyi ayağa kaldırdı ve ortalık savaş alanına döndü. O anlar ise cep telefonu kamerasına böyle yansıdı.

Esenyurt’ta iddialara göre bir çocuk, sokaktaki arabalardan subap kapağı çalarken mahalleli tarafından yakalanarak dövüldü. Oğlunun yaşanan durumu söylemesi üzerine sokağa çıkan babası ortalığı ayağa kaldırdı.

Daha sonrasında diğer mahallelinin de sokağa inmesiyle ortalık savaş alanına döndü ve küçük çocuk kavganın ortasında kaldı.

Olay, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Esenyurt'ta meydana geldi. İddialara göre küçük bir çocuk, sokakta bulunan araçların subap kapaklarını çaldı. Çevredekilerin durumu fark etmesi üzerine yakalanan çocuk, mahalleliler tarafından dövüldü.

SİNİRLENEN BABA ORTALIĞI AYAĞA KALDIRDI

Olayın ardından evine giden çocuk, durumu babasına anlatınca ortalık karıştı. Sokağa çıkan öfkeli baba, dakikalar boyunca küfür ve tehditler savurarak bağırdı. Daha sonrasında durumu öfkelenen diğer ailelerin de sokağa çıkmasıyla ortalık savaş alanına döndü.

Onlarca kişi sokak ortasında birbirlerine saldırırken, küçük çocuk kavganın ortasında kaldı. Mahallelinin müdahale ettiği olay güçlükle son bulurken, arbedenin ortasında kalan çocuk babasının kucağında evine döndü. Yaşanan o anlar ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.