Back To Top
Sarıkamış’ta asfalt çalışmaları sürüyor

Sarıkamış’ta asfalt çalışmaları sürüyor

Sarıkamış’ta asfalt çalışmaları sürüyor
- A +

Sarıkamış’ta sıcak asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor

Başkan Toksoy, yılsonuna kadar asfalt çalışmalarının tamamlanacağını belirtti.

Sarıkamış’ta alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklar sıcak asfalt oluyor. Göreve başladığı günden itibaren Sarıkamış’ın çehresini değiştirmek için çalışan Başkan Göksal Toksoy, vatandaş odaklı hizmet verdiklerini söyledi.

Vatandaşların taleplerinin kendileri için çok önemli olduğuna dikkat çeken Toksoy, “Vatandaş odaklı çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve beklentilerini dinliyor, ardından yapılması gerekeni yapıyoruz. Amacımız daha güzel, daha yaşanılabilir bir Sarıkamış” dedi.

Öncelikli işlerinin başında alt yapının geldiğini hatırlatan Toksoy, “Önceliğimiz alt yapıydı, Sarıkamış’ın alt yapı sorunu kalmadı. Alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakların sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarını yapıyoruz. Sarıkamış’ın bütün cadde ve sokakları asfalt olacak” diye konuştu.

Öte yandan Sarıkamış’ta Cumhuriyet Mahallesi’nde de sıcak asfalt çalışmaları başladı. Askeri Batı Kışla, Orduevi ve Batı lojmanlarına kadar uzanan Faruk Bey Sokağı’na PMT temel malzemesi seriliyor. Ardından sıcak asfalt atılacak.

KARS/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN