Back To Top

Diğer Kastamonu Haberleri

Tosya Belediyesi, ilçedeki bordürleri yenileyecek
Tosya Belediyesi, ilçedeki bordürleri yenileyecek Tosya Belediyesi geçtiğimiz günlerde ilçe merkezinde meydana gelen trafik kazasının ardından aldığı kararla birlikte Atatürk Caddesi üzerindeki bordürleri 30....
Bakan Ersoy’dan Yurduntepe Kayak Merkezi’ne 20 milyon liralık kaynak
Bakan Ersoy’dan Yurduntepe Kayak Merkezi’ne 20 milyon liralık kaynak Ilgaz Dağı’nda 2013 yılında yapımına başlanılan ve çeşitli nedenlerle bugüne kadar tamamlanamayan 6 kilometre uzunluğundaki yeni pistin tamamlanabilmesi için Kültür ve....
Başkan Aydın, “Kastamonuspor bayrağı hiçbir zaman yere düşürülemez”
Başkan Aydın, “Kastamonuspor bayrağı hiçbir zaman yere düşürülemez” MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, Kastamonuspor bayrağının Türk Bayrağı gibi olduğunu ve hiçbir zaman yere düşürülemeyeceğini kaydetti.
Taşköprü Belediyesi Yaz Sinema Günleri başladı
Taşköprü Belediyesi Yaz Sinema Günleri başladı Taşköprü Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında “Yaz Sinema Günleri” etkinliği vatandaşın yoğun katılımıyla başladı.
Taşköprü jandarma trafik ekipleri, “Reflektör Tak Görünür Ol” bilgilendirmesi yaptı
Taşköprü jandarma trafik ekipleri, “Reflektör Tak Görünür Ol” bilgilendirmesi yaptı Taşköprü İlçe Jandarma Trafik ekiplerince, trafik kazalarının en aza indirilmesi amacıyla "Reflektör Tak Görünür Ol" projesi adı altında traktör kullanan vatandaşlar....
Tosya’da yaz Kur’an Kursları başladı
Tosya’da yaz Kur’an Kursları başladı 2019 Yılı Yaz Kur’an Kursları, "Camiler Çocuk Dolsun, Ahlakı Kur’an Olsun" sloganıyla Tosya’da başladı.
3 vatandaşı ayı esaretinden kurtaran polisler konuştu
3 vatandaşı ayı esaretinden kurtaran polisler konuştu Kastamonu’nun Ağlı ilçesinde ormanda kesim yapan 3 işçiyi ayı ve 2 yavrusunun esaretinden kurtaran kahraman polisler konuştu.
Tosya İlkokulu’nda Mezuniyet Töreni
Tosya İlkokulu’nda Mezuniyet Töreni 2019 Eğitim öğretim yılının tamamlanmasıyla Tosya İlkokulu’ndan mezun olan 4/C sınıfı öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.
Kaymakam Deniz Pişkin, \
Kaymakam Deniz Pişkin, "Tosya’da YKS sınavları huzur içinde yapıldı" Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, ilçede üniversite giriş sınavları güvenli ve huzurlu bir şekilde tamamlandığını söyledi.
Şehitleri anmak için yapılan Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü sona erdi
Şehitleri anmak için yapılan Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü sona erdi Kurtuluş Savaşı’nda cepheye cephane ve erzak taşınan tarihi İstiklal Yolu’nun 95 kilometrelik İnebolu-Kastamonu güzergahındaki geleneksel yürüyüşü sona erdi.
112 ekipleri Tosya sokaklarında yaralı aradı
112 ekipleri Tosya sokaklarında yaralı aradı Kastamonu’nun Tosya ilçesinde meydana gelen trafik kazasının ardından 112 ekipleri sokaklarda yaralıyı aradı.
Yağmur altında Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü devam ediyor
Yağmur altında Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü devam ediyor Kurtuluş Savaşı’nda cepheye cephane ve erzak taşınan tarihi İstiklal Yolu’nun 95 kilometrelik İnebolu-Kastamonu güzergahındaki geleneksel yürüyüşün üçüncü günü yağış....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN