Back To Top

Diğer Kastamonu Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan: \
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Türkiye’yi 81 vilayetinin tamamıyla büyüttük, güçlendirdik" Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye’nin önüne her dönem farklı bir set koyarak gelişmemizi engellemeye çalıştılar Biz Türkiye’yi 81....
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu’da (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu’da (2) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “PKK gibi bölücü, FETÖ gibi istismarcı, DEAŞ gibi örgütlerle ülkemiz esir alınmak istendi” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: \
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye üzerindeki hesapları dün ne ise unutmayın bugün de aynı” Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye üzerindeki hesapları dün ne ise unutmayın bugün de aynı" dedi.
Kastamonu’da iki otomobil kafa kafaya çarpıştı
Kastamonu’da iki otomobil kafa kafaya çarpıştı Kastamonu-İnebolu karayolu Çuha Doruğu Mevkiinde iki otomobil kafa kafaya çarpıştı.
İŞ-KUR ve SGK’dan SFC Entegre Orman Ürünleri Fabrikası’na ziyaret
İŞ-KUR ve SGK’dan SFC Entegre Orman Ürünleri Fabrikası’na ziyaret Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kastamonu İl Müdürü Zafer Şimşek ve Türkiye İş Kurumu Kastamonu İl Müdürü Dilek Şehnaz Aşıcı, Kastamonu ekonomisine büyük katkı sunan....
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: “Bazı iller için bu hafta tekrar görüşeceğiz”
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: “Bazı iller için bu hafta tekrar görüşeceğiz” MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Bu hafta şer ittifakının öne çıktığı illerde iki parti yetkilileri tekrar görüşme yapacak” dedi.
Başkan Şahin, belediye çalışmalarını değerlendirdi
Başkan Şahin, belediye çalışmalarını değerlendirdi Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, göreve gelmeden önce Tosya Belediyesinin hizmet alan bir belediye olduğunu belirterek, şuanda geldiği konumda hizmet üreten bir....
MHP İl Başkanı Yüksel Aydın, 50. Yıl Törenlerine katıldı
MHP İl Başkanı Yüksel Aydın, 50. Yıl Törenlerine katıldı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin coşkuyla kutladığı 50’nci yıl törenlerine Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın’da katıldı.
Ekspertiz testi araca zarar veriyor iddiasına tepki
Ekspertiz testi araca zarar veriyor iddiasına tepki Oto ekspertiz sektörünün öncü isimlerinden Emre Ekinci, “ekspertiz işlemi araca zarar veriyor” iddialarının asılsız olduğunu belirterek, Dyno testinin araca zarar....
Kastamonu’daki çocuklar aileleriyle birlikte tiyatronun tadını çıkarıyor
Kastamonu’daki çocuklar aileleriyle birlikte tiyatronun tadını çıkarıyor Kastamonu Belediyesi tarafından organize edilen “Meddah Amca’nın Kumpanyası” tiyatro oyunu sahnelendi.
Cep telefonuyla konuşurken kaldırıma çarptı
Cep telefonuyla konuşurken kaldırıma çarptı Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde cep telefonuyla konuşurken sürücü, yoldan çıkarak kaldırıma çarptı.
Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş;
Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş; Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN