Back To Top

Diğer Kastamonu Haberleri

Taşköprü’de 3. Çocuk Kitapları Günleri başladı
Taşköprü’de 3. Çocuk Kitapları Günleri başladı Taşköprü Belediyesi’nin Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle düzenlediği Taşköprü 3.
Kastamonu’daki tefecilik operasyonunda 7 kişi tutuklandı
Kastamonu’daki tefecilik operasyonunda 7 kişi tutuklandı Kastamonu’da tefecilik yaparak haksız kazanç sağladıkları tespit edilen şahıslara yönelik polis ekiplerince düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 12 kişiden 7’si....
Kastamonu’da ayı büyükbaş hayvanı parçaladı
Kastamonu’da ayı büyükbaş hayvanı parçaladı Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde ayı, bir büyükbaş hayvanı ormanlık alanda parçaladı.
İsmail Bebek hayata tutunamadı
İsmail Bebek hayata tutunamadı Kastamonu (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesinde genzine süt kaçan 3 aylık bebek hayatını kaybetti.
Yurttaki öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı’na destek
Yurttaki öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı’na destek Kastamonu’da yurtta kalan üniversite öğrencileri, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek....
Tosya’da yağlı güreşler nefesleri kesti
Tosya’da yağlı güreşler nefesleri kesti Kastamonu’nun Tosya ilçesinde düzenlenen ve 32 pehlivanın mücadele ettiği yağlı güreşlerin başpehlivanı Fatih Atlı oldu.
Sıla Öğrenci Yurdu, tanıtım gezilerine devam ediyor
Sıla Öğrenci Yurdu, tanıtım gezilerine devam ediyor İhlas Vakfı Sıla Erkek Öğrenci Yurdu, yurtta kalan öğrencilere Kastamonu’yu tanıtma gezisi düzenledi.
Kaymakam Pişkin, KÖYDES çalışmalarını yerinde inceledi
Kaymakam Pişkin, KÖYDES çalışmalarını yerinde inceledi Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, KÖYDES çalışmaların kapsamında yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek görevlilerden bilgiler aldı.
Tosya güreş ağası Alaattin Doboğlu oldu
Tosya güreş ağası Alaattin Doboğlu oldu Kastamonu’nun Tosya ilçesinde güreş ağası Alaattin Doboğlu oldu.
Çocuklar çöp toplamak için bir birleriyle yarıştılar
Çocuklar çöp toplamak için bir birleriyle yarıştılar Taşköprü Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında kamu çalışanlarına ve Taşköprülü vatandaşlara yönelik düzenlediği Çöp Toplama programına çok sayıda....
Çevre kirliliğine dikkat çekmek için çöp topladılar
Çevre kirliliğine dikkat çekmek için çöp topladılar KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Cide ilçesinde faaliyet gösteren Soğuksu Derneği, çevre kirliliği ve doğaya atılan çöplere dikkat çekerek duyarlılık oluşturmak için....
Taşköprü’de şüpheli ölüm
Taşköprü’de şüpheli ölüm Kastamonu’nun Taşköprü ilçesine bağlı Abay köyünde 39 yaşındaki kadın evinde ölü bulundu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN