Back To Top
30 Ağustos Tenis Turnuvası Sona Erdi

30 Ağustos Tenis Turnuvası Sona Erdi

30 Ağustos Tenis Turnuvası Sona Erdi
- A +

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Kupası Tenis müsabakaları sona erdi

02-06 Eylül 2019 tarihleri arasında İl Müdürlüğü Atatürk Spor Kompleksi Tenis kortlarında düzenlenen tenis müsabakalarında toplam 134 sporcu mücadele etti.

14 yaş altı ve 14 yaş üstü kategorilerinde yarışan raketlerin kıyasıya mücadelesi sonucunda Zafer Kupası 14 yaş altı bayanlarda Sema Gül Akkaya birinci, erkeklerde ise Ahmet Hakan Özkan birinci oldu. 14 Yaş Üstü Bayanlarda Sıla Akyol birinci olurken, erkeklerde ise Emin Çakıcı birinci oldu.

Kıran kırana ve tempolu geçen maçlar sonucunda dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen tören ile takdim edildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, müsabakada dereceye giren sporcularını ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

KAYSERİ/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN