24.05.2020  14:37
SON GÜNCELLEME: 
24.05.2020  14:50
KAYNAK: 
ANKA

Kılıçdaroğlu liderlerle bayramlaştı

Eski cumhurbaşkanları, siyasi parti liderleriyle ve AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ile bayramlaşan Kılıçdaroğlu'nun MHP'den kimseyi aramaması dikkat çekti.

+
-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Cumhurbaşkanları Ahmet Necdet Sezer ve Abdullah Gül’ün yanı sıra siyasi parti genel başkanlarını telefonla arayarak Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Kılıçdaroğlu, AKP'den TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı ile görüşürken, MHP'den kimseyi aramaması dikkat çekti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 10’uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başta olmak üzere, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar, Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş ile DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ı telefonla arayarak, Ramazan Bayramını kutladı.

Kılıçdaroğlu'nun AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP'den kimseyle görüşmemesi dikkat çekti.

DİĞER HABERLER
Bile bile facia...
Atatürk'e hakaret etti, görevden uzaklaştırıldı
Demirtaş ile aynı fikirde değilim
ABD ve Rusya'dan sonra Fransa da karıştı
Sakarya'daki patlamadan ilk görüntüler...
Fabrika aynı, isimler farklı!
O işçiye İBB sahip çıktı