Back To Top
Hayırsever işadamı Kaplan’a plaket verildi

Hayırsever işadamı Kaplan’a plaket verildi

Hayırsever işadamı Kaplan’a plaket verildi
- A +

Kilis’in Elbeyli ilçe Kaymakamı İbrahim Halil Toprak, ilçeye katkılarından dolayı Kaplan Kardeşler Halı Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Yönetim Kurulu Üyesi Salahattin Kaplan plaket takdim etti

Elbeyli Mihdi Kaplan Camii ve Toplum Sağlığı Acil Servisinin yapımında ve çeşitli yardımlarda tüm eksikliklerinin giderilmesinde desteklerini esirgemeyen hayırsever işadamı Salahattin Kaplan’a teşekkür plaketi verdi. Kaymakam Toprak, yaptığı konuşmasında, "Elbeyli’de başta Mihdi Kaplan Camii ve Toplum Sağlığı Merkezi Acil Servisi olmak üzere desteklerini esirgemeyen hayırsever işadamlarımızı kutluyor, iş yaşamında başarılar diliyor, teşekkür ediyorum” dedi.

İlçemizde hayırseverler sayesinde bu çalışmaların artarak devam edeceği inancını dile getiren Kaymakam Toprak, Elbeyli ilçesinin bu konudaki hassasiyetinin başka ilçelerde olmadığını sözlerine ekledi.

KİLİS/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN