Back To Top

Diğer Kırşehir Haberleri

Polis, halılara gizlenmiş 51 şişe kaçak içki buldu
Polis, halılara gizlenmiş 51 şişe kaçak içki buldu Kırşehir’de polis, halıların altına saklanmış 51 şişe kaçak ve sahte içki buldu.
Savcılı Plajı manzarası ile büyülüyor
Savcılı Plajı manzarası ile büyülüyor Kırşehir’in Kaman ilçesinde bulunan Hirfanlı Baraj Gölü kenarındaki Savcılı plajı manzarası ile görenleri büyülüyor.
\
"Git evinde bulaşık yıka" dediler, azmetti otobüs şoförü oldu KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir’de kendisine ‘git evinde bulaşık yıka’ diyenlere inat otobüs şoförü olan Fatma Yeşilay, Kırşehir Belediyesinde tek kadın şoför olarak çalışıyor.
Serbest bırakılan otobüs şoförü tutuklandı
Serbest bırakılan otobüs şoförü tutuklandı Kırşehir’de yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu 3 kişinin öldüğü 35 kişinin yaralandığı kazayla ilgili gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan otobüs şoförü....
İçişleri Bakanlığınca sunula hizmetler, İzleme Değerlendirme Sistemi (İZDES) toplantısında değerlendirildi
İçişleri Bakanlığınca sunula hizmetler, İzleme Değerlendirme Sistemi (İZDES) toplantısında değerlendirildi İçişleri Bakanlığınca sunula hizmetler, İZDES değerlendirme toplantısında değerlendirildi.
Kırşehir POMEM’de Mezuniyet heyecanı yaşandı
Kırşehir POMEM’de Mezuniyet heyecanı yaşandı Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde (POMEM) eğitimlerini tamamlayan 19/3.
İsmail Deniz: \
İsmail Deniz: "Belediye adına çıkan asılsız haberlere itibar etmiyoruz" Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, ’Belediye’nin sokak hayvanlarını çöp kamyonu ile çektirdiği ve preslediği’ söylentilerinin gerçeği yansıtmadığını belirtti.
Kırşehir’de sokak hayvanları için doğaya yem bırakıldı
Kırşehir’de sokak hayvanları için doğaya yem bırakıldı Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, hava sıcaklığının eksi derecelere düşmesi nedeniyle sokak hayvanları ve yaban hayvanları için doğaya yem bıraktı.
PTT kargo aracı yan yattı:  1 yaralı
PTT kargo aracı yan yattı: 1 yaralı Kayseri’den Kırşehir’e gelen PTT kargo aracı yan yattı 1 kişi yaralandı.
Kapanan köy yolları büyük oranda açıldı
Kapanan köy yolları büyük oranda açıldı Kırşehir il Özel İdaresine bağlı ekipler, şehri geceden etkisi altına alan kar yağışı sonrası kapanan köy yollarını büyük oranda açtı.
Kırşehir’e mevsimin ilk karı düştü, ilçeler beyaz örtüye büründü
Kırşehir’e mevsimin ilk karı düştü, ilçeler beyaz örtüye büründü Kırşehir, mevsimin ilk kar yağışı ile gece saatleri itibari ile tanıştı.
Yeşil Kamanspor U-19 takımı kuruldu
Yeşil Kamanspor U-19 takımı kuruldu Eski oyuncularının sosyal medya hesapları üzerinden başlatarak yeniden kurulmasını sağladığı Yeşil Kamanspor takımı U-19 takımını kurdu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN