Back To Top

Diğer Kırşehir Haberleri

Çiçekdağı İlçe Belediye Başkanı Hakanoğlu, ilk resmi nikahını kıydı
Çiçekdağı İlçe Belediye Başkanı Hakanoğlu, ilk resmi nikahını kıydı Mahalli İdareler Seçimleri sonrası Çiçekdağı İlçe Belediye Başkanı seçilen Hasan Hakanoğlu, ilk resmi nikahını kıydı.
Japon Arkeoloji Enstitüsü Başkanı Dr. Omura: \
Japon Arkeoloji Enstitüsü Başkanı Dr. Omura: "Kalehöyük’te 4 bin 300 yıl öncesine ait saray tespit edildi" Japon Anadolu Arkeoloji Enstitüsü Başkanı Dr.
Masa Tenisi müsabakalarında Türkiye Finallerine gidecek okullar belli oldu
Masa Tenisi müsabakalarında Türkiye Finallerine gidecek okullar belli oldu Kırşehir’de 12-14 Nisan arası tarihlerinde oynanan müsabakalar sonucunda Masa Tenisi Türkiye Finallerine gidecek okul ve sporcular belli oldu.
Kırşehir Belediyespor, şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı
Kırşehir Belediyespor, şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı Spor Toto 3.
Taliban zulmünden kaçtı, Türkiye’de hafız oldu
Taliban zulmünden kaçtı, Türkiye’de hafız oldu KIRŞEHİR (İHA) – Afganistan’da Taliban’ın zulmünden kaçarak Türkiye’ye gelen 18 yaşındaki görme engelli Hamide Özbek, aldığı eğitimle hafız oldu.
Jandarma Mucur İlçesinde 2 bin 500 fidan dikti
Jandarma Mucur İlçesinde 2 bin 500 fidan dikti İl Jandarma Komutanlığı Kırşehir’de kamu kurumları personeli ve öğrencilerin katılımıyla fidan dikim etkinliği düzenledi.
Sağlık Bakanlığı’ndan Kırşehir’e 8 ambulans
Sağlık Bakanlığı’ndan Kırşehir’e 8 ambulans Sağlık Bakanlığı tarafından il merkezi ve ilçelerde kullanılmak üzere tahsis edilen 8 ambulans düzenlenen tören sonrası ihtiyaç olan bölgelere dağıtıldı.
Uluslararası Ahi Evran Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi KAEÜ’sinde başladı
Uluslararası Ahi Evran Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi KAEÜ’sinde başladı KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir Ahi Evran Üniversitesin de Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri kongresi başladı.
Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu:  \
Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu: "Kiralık araçların da sözleşmesinin iptalini isteyecek ve tasarrufa gideceğiz" Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu, Belediye Encümeni toplantısında gereksiz ve atıl durumdaki eski makam aracının satışı için yetki istedi.
KEA Hastanesinde Estetik Cerrahi Uzmanı göreve başladı
KEA Hastanesinde Estetik Cerrahi Uzmanı göreve başladı Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Uzmanı Dr.
Uluslararası bilim insanlarından KAEÜ’ne ziyaret
Uluslararası bilim insanlarından KAEÜ’ne ziyaret Antropoloji Bölümü öğretim üyesi Doç.
KAEÜ’si Tıp Fakültesi öğrencileri ’Tıp Öğrencileri Sempozyumun’da bir araya geldi
KAEÜ’si Tıp Fakültesi öğrencileri ’Tıp Öğrencileri Sempozyumun’da bir araya geldi Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Tıp Fakültesi öğrencileri, 3.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN