Back To Top
Hayırseverden okula kütüphane bağışı

Hayırseverden okula kütüphane bağışı

Hayırseverden okula kütüphane bağışı
- A +

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Murat Coşkun tarafından Özbağ Örcün İlkokulu’na yaptırılan Kütüphane ile Milli Eğitim Müdürlüğünce yaptırılan Teknoloji ve Tasarım Atölyesi ile Zeka Oyunları Sınıflarının açılışlarını gerçekleştirdi

Vali Akın, açılışta yaptığı konuşmada kütüphanenin çocuklara kitabı sevdirerek okuma alışkanlığı kazanmaları açısından önemli katkı sağlayacağını söyledi. Eğitime yapılan katkıların çok değerli ve anlamlı olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Kütüphaneler, çocuklarımızın kitapla buluştuğu, kendilerini geliştirdiği, derslerindeki başarılarına katkılar sağlayan önemli bölümlerdir" dedi. Kütüphane, Teknoloji Tasarım Atölyesi ve Zeka Oyunları sınıfları açılışı sonrası Vali Akın, öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.

Açılış programına; Vali Akın’ın yanı sıra Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, hayırsever iş adamı Murat Coşkun ve okul idarecileri katıldı.

KIRŞEHİR/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN