Back To Top

Diğer Kocaeli Haberleri

Eşinin ölümünün verdiği acıyı sanatla dindirdi
Eşinin ölümünün verdiği acıyı sanatla dindirdi Kocaeli’de yaşayan emekli öğretmen Eta Taşkent, eşinin ölümünden sonra yaşadığı hüznü tanıştığı meslek ve sanat kursunda yaptığı ahşap oymacılığıyla dindirdi.
Soğuğa maruz kalan evsiz vatandaşlara yardım eli uzanıyor
Soğuğa maruz kalan evsiz vatandaşlara yardım eli uzanıyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, kent genelini etkisi altına alan kış mevsimi nedeni ile evsiz vatandaşların mağdur olmaması için sürekli olarak devriye....
İzmit Belediyesi çevre düzenleme ve onarım çalışmalarını sürdürüyor
İzmit Belediyesi çevre düzenleme ve onarım çalışmalarını sürdürüyor İzmit Belediyesi ilçe genelindeki çevre düzenleme ve onarım çalışmalarına devam ediyor.
Kar timlerinden yağışa anında müdahale
Kar timlerinden yağışa anında müdahale Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan kar timleri, şehrin yüksek noktalarında etkisini gösteren kar yağışına karşı çalışmalarına aralıksız devam ediyor .
Kocaeli’de binler kar altında Sarıkamış şehitleri için yürüdü
Kocaeli’de binler kar altında Sarıkamış şehitleri için yürüdü Kocaeli’de bir araya gelen binlerce vatandaş, yağan kara ve soğuğa aldırış etmeden 104 yıl önce Sarıkamış Harekatı sırasında donarak şehit olan 90 bin asker için....
Kaza yapan otomobil kaldırımda bekleyen kadına çarptı: 1 yaralı
Kaza yapan otomobil kaldırımda bekleyen kadına çarptı: 1 yaralı Kocaeli’nin İzmit ilçesinde karşı yönden gelen araçla çarpışan otomobil, kaldırımda bekleyen kadına çarptı.
Evde makası kendisine saplayan genç kız hastanelik oldu
Evde makası kendisine saplayan genç kız hastanelik oldu Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde bir yakını ile tartıştıktan sonra bunalıma girdiği iddia edilen genç kız, odasında eline aldığı makası karnına sapladı.
Kocaeli’de fabrika yıkımında işçiler çatıdan düştü: 1 ölü 1 yaralı
Kocaeli’de fabrika yıkımında işçiler çatıdan düştü: 1 ölü 1 yaralı Kocaeli’nin Gebze ilçesinde atıl haldeki fabrika binasının çatısında söküm çalışması yapan 2 işçi dengesini kaybederek zemine düştü.
Kocaeli’de kar yağışı tekrar başladı
Kocaeli’de kar yağışı tekrar başladı Kocaeli’nin yüksek kesimleri, dün geceden itibaren tekrar başlayan kar yağışı ile beyaza büründü.
41 Genç’te 5. dönem başlıyor
41 Genç’te 5. dönem başlıyor Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in eğitim alanındaki en önemli çalışmalarının başında gelen 41 Genç 41 Gelecek Liderlik Eğitimi Projesi’nde 5.
Lise öğrencileri edebi becerilerini sergileyecek
Lise öğrencileri edebi becerilerini sergileyecek Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenecek olan “Gönül Coğrafyası Okumaları” yarışmasında öğrenciler edebi....
KO-MEK’te 15 yılda 566 bin 343 kişiye ücretsiz eğitim verildi
KO-MEK’te 15 yılda 566 bin 343 kişiye ücretsiz eğitim verildi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren KO-MEK’te 15 yılda 566 bin 323 kişiye 40 farklı meslek dalında ücretsiz meslek ve sanat eğitimi verildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN