Back To Top
Sıtkı Aslanhan, Gebzeliler ile buluşacak

Sıtkı Aslanhan, Gebzeliler ile buluşacak

Sıtkı Aslanhan, Gebzeliler ile buluşacak
- A +

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Gebze’de düzenleyeceği seminerde Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan aile içi eğitim konusunda bilgiler aktaracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan’ın katılacağı, “Aile İçi Eğitim” konulu seminer düzenlenecek. 11 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’de düzenlenecek ücretsiz seminerde, Aslanhan aile içi eğitim konusunda bilgiler aktaracak. Kadim geleneğimizin önemini hatırlatmak, Anadolu irfanını 21. yüzyıl insanının gündemine yeniden taşımak, Türk medeniyetinin yapı taşları örf, adet ve geleneklerimizi yeni bir bakış açısıyla insanların idrakine sunmak amacıyla şehir şehir dolaşan Aslanhan, ailelere, öğrencilere, eğitimcilere ve yöneticilere bilinç, farkındalık, değişim ve dönüşüm perspektifinden seslenerek seminer veriyor.

KOCAELİ/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN