13 Ağustos 2020 Perşembe
BIST 100
1114.18
%0,37
DOLAR
7,3345
%-0,01
EURO
8,6727
%0,28
ALTIN
456.792
%1,05
21°/30°
İSTANBUL
Güneşli
21.03.2020  00:43
SON GÜNCELLEME: 
21.03.2020  01:29
Korona asilerinin dilinden devlet ne anlıyor?
21
+
-
Cami ve cemaatteki isyanı gözardı ettikleri kesin. Varsa yoksa ekranlar, gazeteler ve sosyal medyadaki çıkıntılıklar ilgilendiriyor İçişleri ve diğer zaptiye kurumlarını.

'Umreden dönenler şehirde başına buyruk, kontrolsüz dolaşıyor, devlet zamanında tedbir almıyor, açıklanmayan iki ölüm daha var, gerçek vaka sayısı halktan saklanıyor' filan dersen güvenlik sorunu.

Virüsü gözaltına almak, 'asılsız ve provokatif paylaşımlar'ı gözaltına almaktan geçiyor diye, teyakkuzda polis.

İçişleri bilançoyu düzenli güncelliyor. Son rakamlar: "Sosyal medyada asılsız ve provokatif Coronavirüs paylaşımları yapan 242 şüpheli tespit edildi, 64’ü gözaltına alındı. Diğer tespitlerle ilgili gözaltına alma işlemleri devam etmektedir."

Savcılıklar da boş durmuyor.

 “Umreden dönen 500 kişinin karantinaya alınmaması tedirginlik yarattı” başlıklı haberi sitesinde yayımlayan 2 kişi hakkında soruşturma başlatıldı. "Rize Cumhuriyet Başsavcılığı,  tedbir alınmadığı yönündeki haberler üzerine..."

Tedbir alınmadı diyemiyorsunuz.

Diyen hakkında TCK'nın 213. maddesi işletiliyor.

Valilik, soruşturma gerekçesini 'resmi açıklama dışında kimse açıklama yapamaz, yetkisi yoktur, gerçek dışıdır' şeklinde sunuyor. 'Asılsız ve provokatif paylaşım'dan kasıt bu.

Doğru değilse çıkar yalanlar, doğrusunu söylersiniz. Fakat fiilen konan bu eleştiri ve konuşma yasağı, ihlalleri soruşturmaya kadar uzuyor.

Yetkisiz bir gazeteci olarak Saygı Öztürk, Aytaç Yalman Paşa'nın vefat nedenini gayriresmi şekilde açıklamasaydı, koronadan öldüğünü hala bilmeyecektik. Hakkında; söylenti çıkarmak, dedikodu yaymaktan soruşturma açılmak yerine haberi doğrulandığı için çok şanslı.

Madde 213 şöyle: "Halk arasında endişe, korku ve panik yaratmak amacıyla hayat, sağlık, vücut veya cinsel dokunulmazlık ya da malvarlığı bakımından alenen tehditte bulunan kişi, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır."

Kanun gerekçesinde 'kamu barışını bozma suçları' deniyor. Bulaşıcı, salgın hastalık zamanında asılsız söylentilere karşı işlerlik kazandırılması bir yere dek anlaşılabilir.

Fakat resmi açıklamanın dışına çıkmak bile kamu barışını bozma, devlete güveni sarsma ve halk sağlığını tehlikeye atacak tarzda tedbire aykırılıktan işlem görebilirken...Önce Fatih ile Sakarya, dün de Karabük ve Urfa örneklerindeki gibi, cemaatle namaz kılma yasağına uymayan, kıldırmıyor diye camide imam tartaklayan, kavga ve bozgunculuk çıkaran, huzuru kaçıran, tedbire uymamaya alenen teşvik ve tahrik eden provokatörlere dokunan yok. Görüntüleri olduğu halde kimse ilişmiyor.

Tedbir yetersizliğini söylersen suç ama tedbire karşı çıkıp bir de eyleme dökersen serbest mi?

Cemaatteki isyan nasıl bastırılabilir?

‘Asılsız ve provakatif’ bulunan söylemlere, yalan yanlış bilgiyle halkta korku ve panik uyandırdığı gerekçesiyle müsamaha gösterilmiyor.

RTÜK, ekranlarda buna tahammül edemeyeceğini bir ihtarnameyle deklare etmişti.

Basın İlan Kurumu da şöyle bir ültimatom çekti: 

“Münferit herhangi bir sorumsuzluk, yanlış yönlendirme, virüsle mücadelede görevli kurum ve kişilerin çalışmalarını zaafa uğratacak, kamu düzenini tehlikeye atacak haber ve yorumların yayımlanması durumunda re’sen işlem başlatacağımızı hatırlatırız.”

Valilik ve savcılıklar, kıpırdayanı yakarım diyor zaten.

Gel gör ki medyaya uygulanan sıkı yönetim tedbirleri, cemaatteki isyanı bastırmaya gelince ortada yok. Diyanet yalnız bırakılıyor.

Başkan Erbaş, dün son çare ‘cuma ve cemaatte ısrar dinen caiz değil’ fetvası verdi, yine de iknaya yetti mi, hayır.

Yahu önceki gün de ‘bazı kişiler vatandaşların dini hassasiyetlerini istismar ediyor, camilerde alınan önlemleri zaafa uğrattıkları tespit edildi, tedbirler kaldırılıncaya kadar olumsuzlukların önüne geçmek için cuma ve kandillerde tüm mescit ve camiler kapatılacak, cuma namazı için sala da okunmayacak’ diye genelge yayınlamıştı, o da sökmedi.

Baş edemiyor Diyanet, laf dinletemiyor, söz geçiremiyor.

Bu başkaldırıları kim durduracak peki?

Bir önerim var. Softalıkla mücadele, savcıyı karıştırmadan, polissiz de başarılabilir.

Diyanet’in koronaya cevabını yanlış bulanlar mı var? Altında ne yattığına bakarsınız...

Başımıza gelen her şey gibi bu musibette de bir ilahi mesaj olduğuna, dünya zevklerine fazla daldığımız için ilahi bir ikaz ve şefkat tokadı yediğimize, ama bize söylenmek isteneni devletin anlamadığına, yüzümüzü dine dönmek ve Allah’a yönelmek yerine ilahi iradeye karşı çıkarak camiden ve cemaatten daha da uzaklaştırıldığımıza mı inanıyorlar?

Alırsınız karşınıza...Doğru cevap neden safları sıklaştırmak değil de arayı açmak? Bulaşıcı hastalıktan korunmak, niye Allah’ın muradına karşı gelmek değil? ‘Allah ne derse o olur, tedbirle ilahi takdir değişmez’ itikadının neresi sakat? Uymadıkları tabiat kanunlarını da Allah koymadı mı? Tane tane anlatırsınız.

Koronayla savaşın ayrılmaz bir parçası da, batıl inanç ve hurafelerle mücadeledir.

Ama gerisi Diyanet’in işi değil. Daha ne yapsın, zaptiyelik mi?

Bir virüs üç romantik tepki

Fransa İçişleri Bakanı Castaner, karantinaya uymayanları şöyle payladı: 

“Bazıları kuralları çiğneyince kendini modern çağ kahramanı sanıyor. Ama onlar birer embesil ve kendilerine de tehdit oluşturuyorlar...”

‘Haşa min huzur’ derdi eskiler, tenzih ederim, kaba söz bizim meclisten dışarı. 

Fakat kibarca ‘sivri külahlı sipsipullah’ tabir ettiğim o türlü mücahitler bizde de yok değil.

Tatlı canını kurtaracak aşıya sponsor olan Gates’e minnet ve şükran duymak yerine, aşısını kullanıp bağını sormayacak, arkasından da demediğini bırakmayacak, hatta koronayla birlikte aşısını da yenilmiş sayacak Soner Yalçın gibi tiplerin dramı ayrı. 

Tüccarlığında olanlar, halkın korkularını sömürmekten geçiniyor. Ekmeklerini, paranoya ve histeri kaşımaktan çıkarmaya devam edecekler.

Antiemperyalizmin zaferini müjdelemiş gibi, neredeyse bu virüsü aziz mertebesine çıkaran korona efsaneleri sizi de ifrit etmiyor mu?

Kapitalizme şöyle diz çöktürmüş, liberal dünya düzenini böyle çökertmiş, emperyalizmi ne biçim ıhtırmış, bozduğu doğanın insanoğlundan çok acayip intikamıymış, küreselleşme çılgınlığının takkesini düşürüp kelini nasıl da meydana çıkarmış vesair analizleri.

Virüse kabadayılık yapan, meydan okuyan, gününü göstermeye and içen, ‘boyuna posuna baksın, kimmiş de bizi alt edecek, yendik yine yeneriz’ diye dayılanan, amansız düşmanla iddialaşma havasına sokarak cengaverlik ruhunu kamçılayanlar bir uçsa...

Dünyaya musallat eden, başımıza saran Çin değilmiş gibi hesabını Batı’dan soran, hele Batı’yı iflas ettirecekse ‘Corona’dan yana olmaya bile meyil veren romantikler diğer uçtur.

İlla romantizmi tutacaksa, bu ikisi arasında üçüncü yolu seçenler de görülüyor.

“Bu da Allah’ın bir yaratığıdır, bir şiir mısrası nasıl kendini çoğaltmak isterse bu genetik kod dizesi de bir cana girerek hayat bulmak, kendini çoğaltmak istiyor, bir anlamı olmalı yaşadıklarımızın, sebepsiz değil” romantizminde teselli arayanlar...

Ne  virüsmüş arkadaş!

YORUMLAR (21)
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Cihangir Başeğmez
22.03.2020 15:20
Çok önemli hususlar. Teşekkürler. Dün bir değerli vatandaşımız çevresine "Bu emperyalistlerin tuzağı onlar dünya nüfusunu azaltmak için bunu yapıyor" diyordu. Elinde sıgara gelenle gidenle tokalaşıp öpüşüyordu. Uzaktan "Sen de onların destekçisisin galiba, onların amacı virusle insan öldürmek sen de yayılması için elinden geleni yapıyorsun, mücadele et de emperyalistlerin hevesi kursağında kalsın" diye seslendim. Sonra da neme lazım bana da sarılır öper diye hızla uzaklaştım.
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Hermes
21.03.2020 22:01
Ben komploculukta ve toplum muhendisliginde uzman bir siyasi lider olsam, koronavirüs olayında, bir kahraman çıkarma ve bunu oy devşirme-siyasi iktidarımı devam ettirme adına, gerçek olmadığı halde, saglık bakanımı da bir süre sonra "korona ya yakalatmayı(!!!)" düşünürdüm:)).
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU
21.03.2020 19:09
Bir tuhaf yazı.
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Muhtefi.
21.03.2020 17:05
Yobazlar,Yobazizm bitmez hertürlüsu..:))..Sarikli,kravatli,papyonlu,takkeli,kasketli,şalvarlisi var da var..hepsi koro halindeler..:))..kimi Umrecilere takılır kimi de Bara,pavyona vd..herkes mevzisinden kelime ateş ediyor..Devlet saklamış Ölü sayısını Burasi Çin, K.Koremi..?..Osrsan yedi köy duyar.bu iletişim cağında:)))..Beyler Akıl var Akıl herkes.kendini en iyi bilir. ve Resmi aciklamalara uyacağız gerisi yok. Her kafadan ses cikarsa curcuna olur..:))..Gayet guzel.gidiyor tedbirler gun geçtikçe eksik,aksaklik duzelir .olay budur. Gerisi safsata..!..
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
hamza akyol
21.03.2020 15:58
toplumların gelişmesi için de, ahlak için de, ülke kaynaklarının verimli kullanımı için de, dinin doğru anlaşılıp doğru yaşanabilmesi için de, teknoloji için de, adalet için de, hak için de, toplum olabilmek için de, insan gibi yaşayabilmek için de özgürlük şart. kim ki, hoşlanmadığı, yanlış bulduğu, sakıncalı bulduğu düşünceleri, davranışları baskı altına almaya çalışıyorsa, ahlaksızdır, ülkeye ve topluma ihanet ediyordur, birşeyler gizliyordur, düşüncelerine ve inançlarına güvenmiyordur, yanlış şeyler yapıyordur, ülke değil kendi çıkarını düşünüyordur.
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU
21.03.2020 15:44
sabır! saçmalamak için özel görevli misin yoksa senin kafan eanca o kadar mı çalışıyor? bizde uzay teknolojileri araştırma enstitüsü de var. marsa uzay aracı indirmişiz ama yetkililerimiz paniklemeyelim diye bize söylemiyorlar. sen, senin zeka ve mantık düzeyindeki adamların aşı geliştirebileceğine inanman için özellikle eğitildin galiba.
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Mürsel
21.03.2020 15:24
Akif Beki virüs geldi dağıttın ha.81 milyondan istisna başıbozukları seçip duruyorsun.Hangi ülkede yok bunlar.Dediğin gibi insanlar izah ve ikna ile görevini yapmalı.Her başa bir polis mi dikmeli? Ayrıca Ebusuud gibi alimleri işin içine katma! Burnundan kıl aldırmayanlar şimdi de burnundan soluyor.Demen gereken şu dostum kadızadeler sülalesi devam ediyor..
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
karar okuru
21.03.2020 15:19
Din'in bu kadar bu kadar tartışmaların ıcınde ılması dinin toplumun zihin kodlarında halen önemli bır yer işgal etmesındendır. bu durum bır sure daha devam edecek ve bu tartışma son bulacak.
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU
21.03.2020 12:40
Ben devlet memurlarının söylediği hiç bir bilgiye inanmıyorum. Genellikle kendi hatalarının ve eksikliklerinin üstünü kapatmak için manüpülasyon yapıyorlar. Enflasyon, Suriye, Corona, vb ile ilgili yapılan açıklamalar güven vermiyor. Memur saygınlığını insan hapsederek kazanmaz. Doğru bilgi vererek kazanır.
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU
21.03.2020 12:37
Bu yazarımız neden harcansın? Olanları yazıyor işte. Ayna “bizi” güzel göstermeyince aynayı değil kendimizi suçlayalım. Yazdıkları oldu mu olmadı mı?
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
ali genç
21.03.2020 10:20
bu yazarımız buralarda harcanıyor dün milleti katagorilere ayırıyor ,az yöbaz çok yobaz diye sınıflıyordu merak ediyorum kendisini nereye uygun görüyor bugünde devletin,bu kadar bilim adamının din adamının bulamadığı çözümleri bir çırpıda sıralıyor bu beyi bilim kuruluna alsınlar herşeyi anında çözer sağlık bakanı o olmazsa diyanet başkanı yapsınlar yazık oluyor bu değeri harcamasınlar
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU
21.03.2020 09:58
Veba salgını Kiliseyi götürdü. Covid 19 da bu iktidarı, diyaneti ve siyasal İslamı götürecek. Diyanet (ve Başkanına) kimse artık saygı duymadığı için fetvalarını ne dini bütün, nede laik varansalar dinliyor.
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU
21.03.2020 08:19
Cuma namazı kılanlar önce kendilerine şu soruyu sorsunlar Cemaat ile kılınması farz olan tek namaz cuma namazı NEDEN? Sonra sebebini araştırsınlar ve Cuma Müslümanlara, Cumartesi Yahudilere Pazar ise Hristiyanlara ayrılmış toplu ibadet günüdür NEDEN? Niçin üç gün ardarda sıralanmıştır! bunların cevabını araştırsınlar sonra... ne yapacaklarına karar versinler.
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
sabır
21.03.2020 04:51
yanlış bilgi vermişim özür lesitin değil leptin olacak
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Orhun
21.03.2020 02:43
Evet,resmi aciklamadan başka söylem kabul etmeyen devlet,ben bu milletin güvenini nasıl kaybettim,sorusunu kendisine sormalı,sonra insanları gözaltına almalıdir.
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Pesimist
21.03.2020 01:48
"Yetkisiz bir gazeteci olarak Saygı Öztürk, Aytaç Yalman Paşa'nın vefat nedenini gayriresmi şekilde açıklamasaydı, koronadan öldüğünü hala bilmeyecektik. Hakkında söylenti çıkarmak, dedikodu yaymaktan soruşturma açılmak yerine haberi doğrulandığı için çok şanslı." O kadar doğru ki söylenecek bir şey bırakmıyor..
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Karar Okuru
21.03.2020 01:25
Din kavramını ideolojiye dönüştürenler, bizim ham solcular, ve akıl ve bilim dışında anlayışlara yaslananlar kendinden kaynaklı yoksunluklar nedeni ile virüsün yarattığı ortamı haset duyduklarına ceza diye algılamak istiyorlar. Oysa ilk şaşkınlık hariç bu işin ağır zararını kendileri ödeyecek. Helekş ekonomik tokat yine alttakileri vuracak! Emperyalistler ve batı hem ilacı, hem aşısı hem sağlık endüstrisini ile bu işten sonrasında da çok avantajlı çıkacak. Sahi sağlık bakanınkiler dahil özel hastaneler korona hastası kabul ediyor mu? Özelleştirme içen terk edilen devlet hst. Yetecek mi?
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
sabır
21.03.2020 01:20
Aşı çalışmaları yapıyorlar diye batıya üstünlük atfedenlere müjdem olacak.Türkiye de bu virüs hastalığı ile ilgili ilaç ve aşı üretim araştırma çalışmaları başlatılmış.Bir mikro biyoloji profesörü söyledi,Koca karı ilaçları diye küçümsenen lavanta yağı gibi bitkisel yağların kullanımı bulaşma riskini azaltıyormuş,Lesitin gibi bitkisel proteinlerin kullanımı kandaki glikozu kendine bağladığı için faydalıymış,şeker tüketimi az olmalıymış,çünkü hücrelere tutunmaya yarayan o iplikcikler glikoproteinmiş. Çinde biz bu hastalığa karşı mücadele de geleneksel tıbbı kullandık diyor.
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU
21.03.2020 01:19
SAYIN YAZAR BİZİM ESAS SORUNUMUZ. DOĞRU BİLGİ ALMA SORUNUMUZ. HALK DEVLET VERİLERİNE VE BİLGİLERİNE ŞÜPHE ILE YAKLAŞIYOR.Zaten bu gibi provakatif yayınlar guven sorunundan nemalaniyor.. DOĞRU BİLGİ ALMAK BIZIM HAKKIMIZ DEĞİLMİ?
YORUM YAZ
KARAR OKURU olarak yorum yazıyorsunuz.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
SON DAKİKA HABERLERİ
 • Dümbüllü kavuğunu kimseye devretmedi
  01:49
 • Yüz yüze eğitime bir ay erteleme
  01:31
 • Zil 21 Eylül'de çalacak
  01:31
 • 'Futbol erkek oyunu mudur?' sorusuna sert yanıt!
  01:03
 • Türkiye'ye Doğu Akdeniz tehdidi
  23:50
 • İki oyuncusunda virüs çıkan takım hükmen elendi
  23:48
 • Okulların açılış tarihi değişti! Eğitim uzaktan mı, normal mi olacak?
  23:42
 • Konuşma yaparken hipotansiyon nöbeti geçirdi
  23:42
 • Korona 'aile içinde' yayılıyor
  23:42
 • CHP'den 'İnce' hamle!
  23:34
 • Ankara Emniyet Müdürlüğünde görev değişikliği
  22:58
 • Maddi hasar 15 milyar doları aştı
  22:50
 • Füzeler her an ateşlenebilir!
  22:50
 • Hakkari'de 3 terörist etkisiz hale getirildi
  22:25
 • Enes Ünal Getafe'ye transfer oldu
  22:13
YUKARI