29.03.2020  22:33
SON GÜNCELLEME: 
30.03.2020  10:02

Koronavirüs | Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'tan iyi haber 

Galatasaray'ın koronavirüs testi pozitif çıkan teknik direktörü Fatih Terim ile ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak hakkında önemli açıklamalar geldi. Divan kurulu üyesi Tunç Üner, "Fatih Terim ile Abdurrahim Albayrak'ın yeni testleri negatif" ifadelerini kullanırken hemen ardından Fatih Terim'in kızı Buse Terim, "Sonuçlar henüz çıkmadı, hala hastanede tedavisine devam ediliyor." dedi.

+
-

Galatasaray'da 2. Başkan Abdurrahim Albayrak'ın ardından teknik direktör Fatih Terim'in de koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, her iki ismin son testlerinin negatif çıktığını duyurdu.

"SON TESTLERİ NEGATİF, YAKINDA TABURCU OLACAKLAR"

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, Twitter hesabından "Evet nerede kalmıştık" notuyla yaptığı paylaşımda, "Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'in son testleri negatif. Yakında taburcu olacaklar" ifadelerini kullandı.

BUSE TERİM İDDİALARI YALANLADI

Fatih Terim'in kızı Buse Terim, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner'in iddialarına yanıt verdi. Buse Terim açıklamasında, Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi, ve testi henüz sonuçlanmadı. Bu haber şu an için doğru değil. Hala hastanede tedavisine devam ediliyor. Güzel haberler gelince yine paylaşmak ümidi ile" ifadelerini kullandı.


 

ABDURRAHİM ALBAYRAK: TEST SONUÇLARIM HENÜZ GELMEDİ

Öte yandan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, sağlık durumu ile ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Albayrak, "Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

 

 

 

DİĞER HABERLER
Zincirleme hastalık üretmek üzereyiz
CHP'li Özkoç: Berberoğlu hakkında tek bir somut delil yok
2 HDP'li gözaltına alındı
Koronavirüs kapan doktora maaş kesintisi
Her 100 kişiden 1'inde korona var
40 ülkeye uçuşlar başlıyor
Şentop'un makam girişine Anayasa kitapçığı bırakıldı