30.03.2020  14:16
SON GÜNCELLEME: 
30.03.2020  19:52

Koronavirüs tedavisi gören Fatih Terim taburcu oldu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in taburcu edildiği açıklandı. Terim'in 'koronavirüs testi halen pozitif olsa da klinik bulgulardaki iyileşme' nedeniyle tedavisinin kalan kısmını evinde tamamlayacağı belirtildi.

+
-

Hastaneden yapılan açıklamada, ''23 Mart 2020 tarihinde Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir'' denildi.

"TESTİ HALEN POZİTİF OLSA DA..."

Fatih Terim'in sağlık durumu ile ilgili de bilgi veren hastane şu ifadeleri kullandı:

Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur.

GÜNAY'DAN DA İYİ HABER

Sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Yusuf Günay da resmi sosyal medya hesabından hastaneden taburcu edildiğini duyurdu.

Günay'ın açıklaması şu şekilde:

"Bir hafta süren tedavi sürecim başarıyla tamamlanarak an itibariyle taburcu oldum. Ulus Liv Hospital doktorları ile sağlık personeline ve şifa dileklerini ileten herkese şükranlarımı sunuyor, tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum."

DİĞER HABERLER
Ankara'da yardımlar 30 milyon liraya yaklaştı
Biletler satışa çıktı seferler başlıyor
Bayramı kana bulayacaklardı
Destekleme Yetiştirme Kursları geliyor
AK Parti, CHP ve MHP ile video konferansla bayramlaştı
İsrail havayolları 13 yıl sonra İstanbul'da
İBB daha fazla yardım talebi toplayamayacak