Avatar 2 filmi ne zaman çıkacak? Avatar 2 suyun yolu filim konusu

Avatar 2 filmi ne zaman çıkacak? Avatar 2 suyun yolu filim konusu

2009 yılında ortalığı kasıp kavuran Avatar filmi 2. filmi ile beyaz perdede yer alacak. Çekimi büyük bütçelerle yapılan Avatar 2 için hazırlıklar devam ediyor. Avatar filminin hayranları 2. filmin ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Avatar 2 Suyun Yolu adıyla vizyona girecek olan film için nefesler tutuldu. İşte Avatar 2 Suyun Yolu hakkında merak edilen tüm detaylar…

ABD yapımı bilim kurgu filmi olarak ekranlarda yer alan Avatar 2009 yılında ilk film ile heyecanı zirveye taşıdı. Büyük bütçelerle çekimi tamamlanan ilk filmin ardından ikinci film haberi de sevenlerini heyecanlandırdı. 2021 yılında beyaz perdede yer alması beklenen Avatar 2 Suyun Yolu filmi birkaç kez ertelendi. James Cameron'ın yazıp yönettiği Avatar serisi gelmiş geçmiş en yüksek hasılatı sahip film rekorunu elinde tutuyor. Avatar 2 filminin yayın tarihi en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte Avatar 2 Suyun Yolu hakkında merak edilen tüm detaylar…

AVATAR 2 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Tüm dünyada merak uyandıran yapımlar arasında yer alan Avatar 2 James Cameron yönetmenliğinde Disney imzası ile ekranlara taşınıyor. Avatar 2 Suyun Yolu filmi için nefesler tutulurken vizyon tarihine de çok az bir süre kaldı. Avatar 2 Suyun Yolu 6 Aralık 2022'de vizyona girecek.

Avatar 2 ne zaman çıkkyor

Bununla birlikte filmin devamını da geleceği açıklanırken Avatar 3, Avatar 4 ve Avatar 5 filmlerinin de vizyona girmesi bekleniyor. Bu kapsamda serinin devam filmleri sırasıyla Aralık 2023, Aralık 2025 ve Aralık 2027 tarihinde vizyonda yerini alacak.

AVATAR 2 SUYUN YOLU FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Avatar: The Way of Water; su altındaki bir evrende geçecek. Avatar olayları Birkaç yıl geride kalırken Sully artık klanların reisi oldu. Neyriti ise baş rahibe olurken olay çocuklar üzerinden ekranlara taşınacak. Jake Sully ve Neyriti güzel bir aile kurarken birlikteliklerini devam ettirmek için de ellerinden gelen bütün çabayı göstermektedir. Ancak eski bir tehdit başladığı işi bitirmek için geri döner. Bu nedenle evlerini terk etmek zorunda kalan Avatarlar, Pandora'nın farklı bölgelerinde yeni bir maceraya başlar.

Avatar 2 konusu nedir

AVATAR 2 OYUNCULARI KİMLER?

Avatar 2 Suyun Yolu filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de oldukça merak ediliyor. Filmin ilk sezonunda da yer alan isimler şu şekildedir:

Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, Dileep Rao, CCH Pounder ve Matt Gerald, ilk filmdeki rollerini devam ettirecek. Sigourney Weaver ise farklı bir rolle geri dönecek.

İkinci filmde yer alacak olan yeni oyuncular ise şu şekildedir:

Winslet, Cliff Curtis, Edie Falco, Brendan Cowell, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin, Vin Diesel ve CJ Jones

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN