Back To Top

Diğer Kütahya Haberleri

Kütahya Kırklar Kız İmam Hatip Lisesi program okulu oldu
Kütahya Kırklar Kız İmam Hatip Lisesi program okulu oldu Kütahya Kırklar Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nin, ’Geleneksel ve Çağdaş Görsel Sanatlar’ programı uygulayan okul da olduğu bildirildi.
Mustafa Kurt: Altıntaş ovasının bereketi artıyor
Mustafa Kurt: Altıntaş ovasının bereketi artıyor Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde “Beşkarış Barajı Sulama Havzası Bitki Deseni Geliştirme Programı" kapsamında çiftçi toplantısı düzenlendi.
Gediz’de polislere başarı belgesi
Gediz’de polislere başarı belgesi Kütahya’nın Gediz ilçesinde, görevinde üstün başarı gösteren polislere, kaymakamlık tarafından ’Başarı belgesi’ verildi.
Hisarcık İlçe Hastanesi’ne yeni diş hekimi
Hisarcık İlçe Hastanesi’ne yeni diş hekimi Hisarcık İlçe Hastanesi Ağız Diş Sağlığı (ADSM) Diş Polikliniğine 10 ay sonra atanan yeni Diş Hekimi Gülnihal Kırlı’nın göreve başladığı bildirildi.
Emet Belediyespor U-11 takımından örnek davranış
Emet Belediyespor U-11 takımından örnek davranış Emet Belediyespor Kulübü’nde futbol oynayan U-11 takımı futbolcu ve yöneticileri, geçen hafta Tunceli de şehit düşen, Şehit Jandarma Uzman çavuş Emre Üçkan’ın....
Kaymakam Hasan Çiçek: Köy yolu, bu yıl tamamlanacak
Kaymakam Hasan Çiçek: Köy yolu, bu yıl tamamlanacak Kütahya’nın Emet ilçesinde yapımı devam eden Göncek yolunda Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, İl Genel Meclis Üyeleri ve Köylere Hizmet Götürme Birliği encümen üyeleri ile....
Başkan Arif Teke: Çiftçimiz kazanırsa bölgemiz kazanır
Başkan Arif Teke: Çiftçimiz kazanırsa bölgemiz kazanır Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Beşkarış sulama havzası bitki deseni geliştirme programı çiftçi toplantısı gerçekleştirildi.
Doğum iznini yarıda kesip görevine başladı, büyük takdir topladı
Doğum iznini yarıda kesip görevine başladı, büyük takdir topladı Kütahya’nın Emet ilçesin doğum izninde olmasına rağmen vatandaşların çocuklarının sağlık yönünden madur olmaması için görevine erken başlayan Çocuk Sağlığı ve....
15 Temmuz anısına futbol turnuvası
15 Temmuz anısına futbol turnuvası Kütahya’nın Simav ilçesinde, Belediye tarafından hazırlanan idari şartname ile yapılan yazılı açıklamada, 20 takımda 451 sporcunun katılımıyla 15 Temmuz anısına futbol....
Kütahya’da bir genç sokak ortasında sopa ve kemerle dövüldü
Kütahya’da bir genç sokak ortasında sopa ve kemerle dövüldü Kütahya’da sokak ortasında çıkan tartışmada bir genç iki kişi tarafından sopa ve kemerle dövüldü.
61 Camide Yaz Kur’an Kursu
61 Camide Yaz Kur’an Kursu Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde yaz Kur’an Kursları düzenlenen törenle başladı.
Kursiyerlerden yıl sonu sergisi
Kursiyerlerden yıl sonu sergisi Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde Halk Eğitim Merkezi’nin yıl sonu sergisi açıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN