Back To Top

Diğer Kütahya Haberleri

Gece yarısı yaralı köpek için seferber oldular
Gece yarısı yaralı köpek için seferber oldular Kütahya’nın Emet ilçesinde gece bir otomobilin çarptığı köpeği veterinere getirilerek tedavi edilmesi büyük takdir topladı.
Polat Çetin: \
Polat Çetin: "Mücadelemizin karşılığını aldık" Bölgesel Amatör Lig 9.
Alim Işık’a ‘En Başarılı Belediye Başkanı’ ödülü
Alim Işık’a ‘En Başarılı Belediye Başkanı’ ödülü Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (Kamu-Der) tarafından Türkiye’nin ’En Başarılı Belediye Başkanı’ ödülüne layık görüldü.
Emektar muhtarlar unutulmadı
Emektar muhtarlar unutulmadı Kütahya’nın Simav ilçesinde, emektar muhtarlara hediye takdom edildi.
Kömür işçilerinden askerler için dua
Kömür işçilerinden askerler için dua Kütahya’nın Tavşanlı ilçesindeki kömür işçileri, Barış Pınarı Harekatı’na, yeraltında asker selamı ile destek verdi.
Kaymakam Okatan: \
Kaymakam Okatan: "Muhtarlar devletle vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görür" Hisarcık Kaymakamı Hasan Musab Okatan “Muhtarlar Günü” dolayısıyla Mahalle ve Köy Muhtarlarına verdiği yemekte yaptığı konuşmada; Muhtarların devletle vatandaşlar....
Hisarcıklı muhtarlar Mehmetçik’e asker selamı gönderdi
Hisarcıklı muhtarlar Mehmetçik’e asker selamı gönderdi Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde "Muhtarlar Günü" etkinliğinde köy ve mahalle muhtarları Barış Pınarı Harekatı’na destek vererek, Mehmetçik’e asker selamı gönderdi.
Sempozyuma Kütahya’dan tam destek
Sempozyuma Kütahya’dan tam destek Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık ve MHP Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Öztürk, Ankara’da düzenlenen ’1.
Gediz’de yol uygulamasında uyuşturucu ele geçirildi
Gediz’de yol uygulamasında uyuşturucu ele geçirildi Kütahya’nın Gediz ilçesinde, yol kontrolünde uyuşturucu maddesi ele geçirildi.
Semt pazarı Türk bayraklarıyla süslendi
Semt pazarı Türk bayraklarıyla süslendi Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde semt pazarı bayraklarla süslendi.
Öğretmen ve velilerden öğrencilere simit ve ayran ikramı
Öğretmen ve velilerden öğrencilere simit ve ayran ikramı Kütahya’nın Şaphane ilçesinde son günlerde kamuoyunda çıkan simitle ilgili olumsuz haberlerin öğrencilerde algı oluşturmaması için gönüllü veli ve öğretmenler....
Tavşanlı MYO’da Oryantasyon Etkinliği
Tavşanlı MYO’da Oryantasyon Etkinliği Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Meslek Yüksekokulunda üniversiteye yeni başlayan öğrencilere yönelik, Tavşanlı’ya ve Üniversitemize uyumlarını kolaylaştırmak....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN