Back To Top
Emet’te öğretmenlere trafik eğitimi

Emet’te öğretmenlere trafik eğitimi

 - Son Güncelleme: 11.09.2018 Salı 11:33
Emet’te öğretmenlere trafik eğitimi
- A +

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan 100 günlük Trafik Eylem Planı çerçevesinde Kütahya’nın Emet ilçesinde öğretmenlere trafik eğitimi verildi

Emet Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitime, Emet ilçesinde görev yapan öğretmenler ilk orta ve lise olarak 3 bölüm katıldı. 100 günlük Trafik Eylem Planı çerçevesinde Kurban Bayramı’nda yapılan ’Kırmızı Düdük’ uygulamasının ardından, ikinci olarak Öğretmenlere Trafik Eğitimi düzenlendi. Emet Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğü’nde görevli polisler tarafından katılımcı öğretmenlere, trafik kazalarının azaltılması, emniyet kemeri kullanım alışkanlığının kazandırılması ve aşırı hız konularında eğitim verildi. Verilen eğitimle araç kullanıcıların daha dikkatli olmasını sağlamak ve bu kurallar konusunda farkındalık oluşturmak amaçlandı.(YD-EFE)

KÜTAHYA/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN