04.04.2020  16:16
SON GÜNCELLEME: 
04.04.2020  19:11
KAYNAK: 
KARAR

Kuzey Yıldızı 27. bölüm izle: Kuzey Yıldızı'ndan 'Stranger Things' fragmanı

Kuzey Yıldızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ekranların sevilen dizisi Kuzey Yıldızı'nın 27. bölüm fragmanında, Yıldız'ın Kuzey'i öptüğü anlarda süper güçlere sahip olan Sefer'in "Bana bundan sonra 11 diyeceksiniz!" dediği anlar izleyenleri kahkahaya boğuyor. Peki, Netflix dizisi 'Stranger Things' göndermesinin yer aldığı Kuzey Yıldızı 27. bölüm ne zaman, saat kaçta? Kuzey Yıldızı son bölüm neler oldu? Kuzey Yıldızı full izle detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

+
-

Show TV'de bu sezon yayın hayatına başlayan Kuzey Yıldızı, 27. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Kuzey Yıldızı yeni fragman yeni olayların gebe olduğu gösterdi. Çetin, kaçırıldığı için Sefer, Yaşar ve çocukları ihbar ederken, Yıldız koyda fenalaşan Kuzey'in yardımına koşuyor. Yıldız, Kuzey'in artık dünya ahiret arkadaşı olduğunu söylerken, iki inatçı aşığın arasında olacaklar merakla bekleniyor. Diziseverler, "Kuzey Yıldızı son bölüm izle", "Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman saat kaçta?" sorularının yanıtlarını merak ediyor. Kuzey Yıldızı 27. bölüm fragmanı ve diğer detayları KARAR.com okurları için derledik...

KUZEY YILDIZI 27. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı, 27. bölümüyle 4 Nisan 2020 Cumartesi günü saat 20.00'de ekrana gelecek.

KUZEY YILDIZI 27. BÖLÜM 1. FRAGMAN

KUZEY YILDIZI 27. BÖLÜM 2. FRAGMAN

KUZEY YILDIZI FULL İZLE

Güçlü oyuncu kadrosuyla beğeni toplayan Kuzey Yıldızı'nın tüm bölümlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KUZEY YILDIZI YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Kuzey Yıldızı 27. bölümde; Yıldız'ın Kuzey'i öptüğü tanıtımda süper güçlere sahip olan Sefer'in "Bana bundan sonra On Bir diyeceksiniz!" dediği anlar izleyenleri kahkahaya boğuyor. Çetin, kaçırıldığı için Sefer, Yaşar ve çocukları ihbar ederken, Yıldız koyda fenalaşan Kuzey'in yardımına koşuyor. Yıldız, Kuzey'in artık dünya ahiret arkadaşı olduğunu söylerken, iki inatçı aşığın arasında olacaklar merakla bekleniyor.

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM NELER OLDU?

Kuzey Yıldızı 26. bölümde; Yıldız, Kuzey'i kendinden uzaklaştırmak isterken nerdeyse onun hayatına mal olacaktır. Sevdiği adamı kurtarmak için çırpınır. Kuzey'in söylediği belki de sonunda gerçek olacaktır. Uslanmaz aşığın ölümü de hayata dönmesi de Yıldız'ın elinden olacaktır. Yıldız, istemeden de olsa böyle bir şeye sebep olduğu için büyük bir vicdan azabı içindedir. Bu aşk sonunda ikisinden birinin sonu olacaktır. Buna dur demesi gerekmektedir.

Kuzey, verdiği büyük sınavın sonunda ödülle karşılaşacağını zannederken öncekinden daha büyük setlerle burun buruna gelir. Yıldız, hiç olmadığı kadar kesindir. Talihsiz aşığımız Kuzey, elini neye atsa sonunda hüsrana uğramaktadır. Varlığıyla çözemediğini, yokluğuyla çözmeye karar verir. Böyle de çözülmüyorsa eğer belki de Yıldız haklıdır. Bu aşk, ikisine de sadece acı vermektedir. Bunu anlamasının tek bir yolu vardır. Bu yüzden sırra kadem basar.

KUZEY YILDIZI KONUSU NEDİR?

Kuzey ile Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey ile Yıldız’a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar. Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise, Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir. Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.

KUZEY YILDIZI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, hem senaristiliğini hem de yönetmenliğini Ersoy Güler'in üstlendiği, müziklerini Batuhan Fırat'ın yaptığı Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosunda, İsmail Demirci (Kuzey), Aslıhan Güner (Yıldız), Özgün Karaman (Ömer Zaimoğlu), Mert Yavuzcan (Çetin Alkor), Toygan Avanoğlu, Merve Şen, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Uğur Demirpehlivan, Hüseyin Soysalan, Zeynep Kankonde, Berfin Nilsu Aktaş, Aslıhan Kapanşahin, Burak Can, Şükrü Üçüncü, Meltem Tüzüner, Ecem Çalhan, Yasemin Hadivent, İnan Yılmaz, Emrah Özdilek, Can Kızıltuğ gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Yürekler yine yandı
Karlar eriyince araçlar ortaya çıktı
Milli boksör, kız arkadaşını öldürdü
Bir otellik orman yangını
Sınırlar açılıyor
Çarşambadan itibaren sahaya iniyoruz
Frekanslara herkes ulaşabiliyordu