30.05.2020  16:54
SON GÜNCELLEME: 
30.05.2020  16:56
KAYNAK: 
KARAR.COM

Kuzey Yıldızı yayından kaldırıldı mı? Kuzey Yıldızı 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuzey Yıldızı 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı yayından kaldırıldı mı? sorularının yanıtlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Diziseverlerin ilgiyle taki pettiği Kuzey Yıldızı'nın yeni bölümlerinin uzun süredir yayınlanmaması, dizinin final yaptığı dedikodularına neden olurken 28. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı!. İşte detaylar...

+
-

'Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Kuzey Yıldızı 28. bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Kuzey Yıldızı final mi yaptı?' sorularının yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Show TV'nin güçlü kadrosuyla beğeni toplayan dizisi Kuzey Yıldızı'nın yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek ancak yeni bölümü tarihi belli oldu! Bu akşam ise saat 20.00'de 'Güldür Güldür Show'un tekrar bölümü yayınlanacak. 4 Nisan 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Yıldız, Kuzey'in artık dünya ahiret arkadaşı olduğunu söylerken, iki inatçı aşığın arasında olacaklar merak edilir. 'Kuzey Yıldızı izle' detayları haberimizde...

KUZEY YILDIZI YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Kuzey Yıldızı dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye yeni bölümler uzun bir süredir yayınlanmıyordu.

Salgın hastalık öncesinde cumartesi günleri Show TV ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisinin 28. bölümü bu akşam ekranlara gelmeyecek fakat yeni bölüm bir sonraki hafta diziseverlerle buluşacak.

KUZEY YILDIZI 28. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Ekranların sevilen dizisi Kuzey Yıldızı'nın 28. bölümü, 6 Haziran 2020 Cumartesi günü saat 20.00'de Show TV'de yayınlanacak.

KUZEY YILDIZI 28. BÖLÜM FRAGMANI

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM İZLE

Show TV'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Kuzey Yıldızı'nın tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Kuzey Yıldızı 28. bölüme dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Kuzey Yıldızı yeni bölüm özet bilgileri paylaşılması durumunda haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Kuzey Yıldızı 27. bölümde; Yıldız'ın Kuzey'i öptüğü tanıtımda süper güçlere sahip olan Sefer'in "Bana bundan sonra On Bir diyeceksiniz!" dediği anlar izleyenleri kahkahaya boğuyor. Çetin, kaçırıldığı için Sefer, Yaşar ve çocukları ihbar ederken, Yıldız koyda fenalaşan Kuzey'in yardımına koşuyor. Yıldız, Kuzey'in artık dünya ahiret arkadaşı olduğunu söylerken, iki inatçı aşığın arasında olacaklar merakla bekleniyor.

KUZEY YILDIZI KONUSU NE?

Kuzey ile Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey ile Yıldız’a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar. Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise, Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir. Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.

KUZEY YILDIZI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, hem senaristiliğini hem de yönetmenliğini Ersoy Güler'in üstlendiği, müziklerini Batuhan Fırat'ın yaptığı Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosunda, İsmail Demirci (Kuzey), Aslıhan Güner (Yıldız), Özgün Karaman (Ömer Zaimoğlu), Mert Yavuzcan (Çetin Alkor), Toygan Avanoğlu, Merve Şen, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Uğur Demirpehlivan, Hüseyin Soysalan, Zeynep Kankonde, Berfin Nilsu Aktaş, Aslıhan Kapanşahin, Burak Can, Şükrü Üçüncü, Meltem Tüzüner, Ecem Çalhan, Yasemin Hadivent, İnan Yılmaz, Emrah Özdilek, Can Kızıltuğ gibi isimler yer alıyor.

KUZEY YILDIZI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Karadeniz kültürüne yer verilen Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri, Ordu'nun Kabadüz ilçesinde bulunan Çambaşı Yaylası'nda çekilmektedir.

DİĞER HABERLER
İki kişiyi öldürdü, börek yerken yakalandı
Türkler cesaret edemez
Şimdiye kadar 300 hektarlık alan yandı
Gelibolu'da 3 köy boşaltıldı
'Tam otellik yanan' arazi kime ait çıktı?
Tacizin adı 'babacan tavır' oldu!
İTÜ online sınavı tekrarlanacak mı?