Back To Top

Diğer Manisa Haberleri

Manisa BBSK’da Çapanoğlu ile yollar ayrıldı
Manisa BBSK’da Çapanoğlu ile yollar ayrıldı TFF 2.
Başkan Akın eline hortumu aldı, temizlik işçilerine yardım etti
Başkan Akın eline hortumu aldı, temizlik işçilerine yardım etti Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Atatürk Bulvarı üzerinde temizlik çalışması yürüten belediye işçilerine yardım etti.
Vali Deniz ziyaretçilerini ağırladı
Vali Deniz ziyaretçilerini ağırladı Manisa Valisi Ahmet Deniz, kendisini ziyaret eden oda ve dernek temsilcileri ile kurum müdürlerini ağırladı.
Hastanede tedavi gören çocuklara 23 Nisan sürprizi
Hastanede tedavi gören çocuklara 23 Nisan sürprizi Manisa’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Şehir Hastanesi Çocuk Kliniği ve Çocuk Acil Servisinde tedavi gören hasta çocuklar için....
Manisa’nın ilçelerinde 23 Nisan coşkusu
Manisa’nın ilçelerinde 23 Nisan coşkusu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Manisa’nın ilçelerinde de coşkuyla kutlandı.
Genel Sağlık-İş kahvaltıda bir araya geldi
Genel Sağlık-İş kahvaltıda bir araya geldi Genel Sağlık-İş Genel Başkanı Zekiye Bacaksız’ın katılımıyla, Manisa İl Temsilciliği dayanışma kahvaltısında bir araya geldi.
Küçük başkanın ilk talimatı yaşıtları için oldu
Küçük başkanın ilk talimatı yaşıtları için oldu Şehzadeler Belediye Başkan Vekili Mehmet Kavas, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle başkanlık koltuğunu Ahmet Tütüncüoğlu İlkokulundan 3.
Şehit kızı temsili Belediye Başkanı oldu
Şehit kızı temsili Belediye Başkanı oldu Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle başkanlık makamını şehit kızı Sude Nur Kıral’a bıraktı.
Prof. Dr. Günşar’dan ezber bozan sünnet açıklaması
Prof. Dr. Günşar’dan ezber bozan sünnet açıklaması Türkiye’de en çok uygulanan cerrahi girişim olan sünnet, son zamanlarda yeni doğan bebeklerde giderek yaygınlaşırken, uzmanların genel görüşüne göre de isteğe bağlı....
Manisa’da 23 Nisan coşkuyla kutlandı
Manisa’da 23 Nisan coşkuyla kutlandı Manisa’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen törende coşkuyla kutlandı.
Yıkılıp yeniden yapılan cami ibadete açıldı
Yıkılıp yeniden yapılan cami ibadete açıldı Manisa’nın Kula ilçesinde bir süre önce yıkılan ve yeniden yapılan Mehmet Akif Ersoy Camii, tadilat işlemlerinin tamamlanmasının ardından düzenlenen Kur’an-ı Kerim....
Sarıgöl’de kamu personeline ilk yardım kursu
Sarıgöl’de kamu personeline ilk yardım kursu Sarıgöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından ilçede görev yapan kamu personeline ’İlk yardım’ kursu açıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN