04.04.2020  22:43
KAYNAK: 
KARAR

Maskeli Beşler Irak konusu ne? Maskeli Beşler Irak izleme linki

Corona virüs (koronavirüs) salgını süresince 'gönüllü karantina' uygulayan vatandaşlar, evlerinden çıkmayarak televizyon başında daha çok zaman geçirmeye başladı. Bu akşam Fox TV'de ekrana gelen Maskeli Beşler Irak filmi izleyenlerin ilgisini çekti. Peki, Maskeli Beşler Irak oyuncuları kimler? Maskeli Beşler Irak konusu ne? Filmi izleme linki ve diğer detayları haberimizde bulabilirsiniz...

+
-

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Maskeli Beşler Irak, bu akşam Fox TV'de yayınlanıyor. Film hakkında detayları merak eden vatandaşlar, "Maskeli Beşler Irak oyuncuları kimler?", "Maskeli Beşler Irak konusu ne?", "Maskeli Beşler Irak full HD tek parça" konu başlıklarını internette aratıyor. Detayları KARAR.com okurları için derledik...

MASKELİ BEŞLER IRAK FRAGMAN

MASKELİ BEŞLER IRAK FULL HD İZLE

Replikleri sosyal medyada sıkça paylaşılan 'Maskeli Beşler Irak' filmini Youtube üzerinden izlemek için BURAYA ve Netflix üzerinden izlemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

MASKELİ BEŞLER IRAK KAÇ KİŞİ İZLEDİ?

11 Ocak 2007'de vizyona giren Maskeli Beşler Irak filmi, sinema salonlarında 1 milyon 239 bin kişi tarafından izlendi.

MASKELİ BEŞLER IRAK KONUSU NE?

1978 yılında başlayan hikayede Tezcan, Bahattin, Murat, Zeki ve Kamil yetimhanede kalan beş yakın arkadaştır. Hiçbir ailenin evlat edinmediği bu beş kafadar, ileride beş azılı hırsız olur. Başları dertten kurtulmayan bu beşli, çeşitli yollarla hapishaneden kaçma deneylerinde bulunsa da; hapishaneden ancak genel afla çıkar.

Kendi ülkelerindeki beceriksizlikleri ve sakarlıkları yeterli değilmiş gibi, Maskeli Beşler ünlerini sınır ötesine de taşımaya karar verirler. Uluslararası sularda "yeteneklerini" sergileyecek olan kahramanlarımız bu defa da Kuzey Irak'ta bir petrol tesisini ele geçirmeye karar verirler! Kendi çaplarında masum bir eylem olarak başlayan bu olay, çok kısa bir süre içerisinde Türkiye-Amerika-Irak üçgeninde sakarlık ve komedi dolu bir krizin patlak vermesine neden olur.

MASKELİ BEŞLER IRAK OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Arzu Film ve Fida Film'in üstlendiği üstlendiği, senaryosunu ve yönetmenliğini Murat Aslan'ın yaptığı Maskeli Beşler Irak filminin oyuncu kadrosunda; Şafak Sezer (Tezcan), Peker Açıkalın (Bahattin), Cengiz Küçükayvaz (Kamil), Melih Ekener (Zeki), Atilla Sarıhan (Recep), Erdal Tosun (Peşto), Durul Bazan (Davi), Tatsyana Tsvikeviç (Amerikan Askeri), Cezmi Baskın (Reis), Sinan Bengier (Zelo), Hamit Haskabal (Hamit Baba), Burak Öncü (Cenin), Ceyhun Yılmaz (Taksici) gibi isimler yer alıyor.

MASKELİ BEŞLER AFİŞ

 

DİĞER HABERLER
Sınırlar açılıyor
Çarşambadan itibaren sahaya iniyoruz
Frekanslara herkes ulaşabiliyordu
Erdoğan'a şiirli gönderme
Erdoğan, Türkmenistanlı mevkidaşı ile görüştü
Peşkeşe göz yummayacağız
Meclis'in toplanması için bize talep gelmedi