08.04.2020  16:49

Melikgazi Belediye Başkanı pazaryerlerini denetledi

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile koronavirüs ile mücadele kapsamında Yıldırım Beyazıt pazar yerini gezerek denetimleri inceledi ve alınan önlemleri vatandaş ve esnafa anlattı.

+
-

Kayseri Melikgazi'de pazar esnafı ve vatandaşlara virüs salgını için alınan önlemlere uydukları için teşekkür eden Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, "Bütün birimlerimizle koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşlarımızın yanındayız. Pazar esnafını tek tek gezerek koronavirüs ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Pazar esnafımıza ve vatandaşlarımıza maske dağıttık. Biz her zaman esnafımızın yanındayız, bu zorlu süreçte gerekli tedbirleri alarak vatandaşlarımızın arkasındayız. Aldığımız önlemlerle bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız. Birlik ve Beraberliğimiz daim olduğu sürece hiç bir virüsün bizi etkileyemeyeceğinden de eminim."

BAŞKAN PALANCIOĞLU AÇIKLAMASINA ŞUNU EKLEDİ:

“Memduh Başkanımızın pazarı ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Başkanımızın uzun yıllar hizmet ettiği Melikgazi’de onu aratmayacak şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Tabi hepimiz zor günlerden geçiyoruz. Pazarımızda vatandaşlarımızın rahat bir şekilde alışveriş yapacak şekilde alışveriş yapması ve hijyen kuralları ve tedbirlere uymaları için düzenlemeleri yaptık. Hem esnafımız hem vatandaşlarımız bu sürece destek veriyor. Herkese teşekkür ederim. Rabbim sağlık içinde bizleri güzel günlere eriştirsin. İnşallah el birliği ile bu virüs belasından da kurtulacağız.”

DİĞER HABERLER
Seyahat izin belgesi zorunluluğu kaldırıldı
Mesire yerleri yeniden açılıyor
Bir polisin şehit olduğu saldırının faili gözaltında
'Alternatif baro' MYK'ya geliyor
Açık öğretim sınavları ertelendi
Mavi yolculuk 1 Haziran'da başlıyor
Kilise haçını söküp fırlatan kişi tutuklandı