02.04.2020  15:18
SON GÜNCELLEME: 
02.04.2020  18:10
KAYNAK: 
KARAR

Mucize Doktor yeni bölüm neden yok? 'Koronavirüs' Mucize Doktor'u da vurdu

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor bu hafta neden yok? Diziseverlerin ilgiyle takip ettiği Mucize Doktor'un çekimlerine, koronavirüs salgını nedeniyle ara verildi verildi. Peki, Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman saat kaçta?, Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. İşte detaylar...

+
-

Güney Kore dizisi The Good Doctor'dan ülkemize uyarlanan ve kısa sürede büyük ilgi gören Mucize Doktor'un bu akşam yayınlanması gereken 29. bölümü ekrana gelmeyecek. Yeni bölümün yerine saat 20.30'da eski bölümlerden oluşan kolaj yayınlanacak. Peki, "Mucize Doktor neden yok?", "Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?", "Mucize Doktor full izle" Detayları KARAR.com okurları için derledik...

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Bu akşam yayınlanması planlanan Mucize Doktor dizisinin 29. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Mucize Doktor dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

MUCİZE DOKTOR 29. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

'Savant sendromu' konusuyla dikkat çeken Mucize Doktor dizisinin 29. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor... Mucize Doktor yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR 29. BÖLÜM FRAGMAN

Fox TV'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR KOLAJ BÖLÜM FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM 1. FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM 2. FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR FULL İZLE

Diziseverlerin yakından takip ettiği Mucize Doktor dizisinin tüm bölümlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Mucize Doktor dizisinin 29. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Mucize Doktor yeni bölüm ilgili bilgiler paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM NELER OLDU?

Mucize Doktor 28. bölümde; Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler. Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir. Ama bu ani karar değişimini kimse hoş karşılamaz. Köşeye sıkışan Ali babasıyla ilgili hüsranını Ferman’la birlikte çalıştıkları vakaya yansıtır. Ve manevi kardeşler, Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

MUCİZE DOKTOR KONUSU NEDİR?

Mucize Doktor dizisinde otizm ve savant sendromu hastası olan özel bir cerrahın hikayesi ekranlara taşıyor. Bu genç cerrahın özel bir hastalığı vardır; savant sendromu. Savant sendromu, genel zeka düzeyi ortalama durumda olmasına karşın bir ya da birden fazla alanda aşırı düzeyde bilgi sahibi olan kişilere konulan bir tanıdır. Çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanan bu genç doktorun ilginç bir hikayesi vardır. Ali Vefa daha çocukken babası onu evlatlıktan reddeder ve iyi de bir dayak atar. Ali Vefa doktor Adil ile tanışır ve Adil hoca Ali Vefa'yı evlatlık edinir. Yıllar sonra Ali Vefa kendisini evlatlık olan doktor Adil’in başhekim olduğu hastahaneye asistan doktor olarak girer.

MUCİZE DOKTOR OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu Mucize Doktor'un oyuncu kadrosunda; Taner Ölmez (Ali Vefa), Onur Tuna (Ferman), Murat Aygen (Tanju Korman), Sinem Ünsal (Nazlı Gülengül), Özge Özder (Kıvılcım), Hazal Türesan (Beliz), Bihter Dinçel (Selvi), Fırat Altunmeşe (Demir), Hayal Köseoğlu (Açelya), Korhan Herduran (Güneş), Reha Özcan (Adil), Sinem Ünsal, Murat Aygen, Adin Külçe, Serenay Aktaş, Merve Bulut gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar ne zaman başlıyor?
Kendini bilmezler işgal diyorlar!
Bir yıl önceki defteri kapattılar
Marmaray ve Başkentray sağlık çalışanlarına 3 ay ücretsiz
Güneşli havaya 'sağanak' arası!
İzmir'de minibüs ücretlerine yüzde 25 zam
PKK'lı terörist cezaevinde intihar etti