Back To Top

Diğer Muğla Haberleri

Bodrum’da sahilde bulunan kaçak bina yıkıldı
Bodrum’da sahilde bulunan kaçak bina yıkıldı Bodrum’da Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından başlatılan kaçak yapılaşma ile mücadele seferberliği vatandaşların da desteğiyle devam ediyor.
Ada Budak, eskrimde Muğla’yı temsil edecek
Ada Budak, eskrimde Muğla’yı temsil edecek Fethiye’de düzenlenen şampiyonada Eskrim Genç Erkekler İl Birincisi olan lise öğrencisi Ada Budak, Muğla’yı Ankara’da düzenlenecek Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
TÜRSAB Marmaris Temsil Kurulu Başkanı Esin’den yeni sezon değerlendirmesi
TÜRSAB Marmaris Temsil Kurulu Başkanı Esin’den yeni sezon değerlendirmesi Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Marmaris Temsil Kurulu Başkanı Suat Esin, 2020 turizm sezonu öngörülerini kamuoyuyla paylaştı.
Menteşe Ziraat Odası’ndan mobil hizmet
Menteşe Ziraat Odası’ndan mobil hizmet Menteşe Ziraat Odası tarafından üye çiftçilerinin hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak ve bilgilendirilmeleri için ‘Mobil hizmet’ dönemini başlattı.
Küdür doğal haline dönüyor
Küdür doğal haline dönüyor Resmi Gazete’de, Küdür Yarımadasının Doğal Sit Alanı "kesin korunacak hassas alan" olarak tescil ve ilan edilmesini ardından Bodrum Belediyesi ekipleri harekete geçti.
Başkanlardan Turgutreis Yaşam Merkezi’nde inceleme
Başkanlardan Turgutreis Yaşam Merkezi’nde inceleme -Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.
Kısa Mola Merkezleri ‘Sanatta Engel Yok’ diyecek
Kısa Mola Merkezleri ‘Sanatta Engel Yok’ diyecek Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Milas ve Fethiye ilçelerinde faaliyetine devam eden Kısa Mola Merkezlerinde ‘21 Mart Down Sendromu’ gününde açılacak olan ‘Sanatta....
100. Yıl Kırsal Mahalle Spor Şenlikleri başladı
100. Yıl Kırsal Mahalle Spor Şenlikleri başladı Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisanın yüzüncü yılında yüz etkinlik projesi kapsamında yapılan 100.
Bodrum’da gürültü kirliliğinin önüne geçilecek
Bodrum’da gürültü kirliliğinin önüne geçilecek Turizm sezonunda şikayete söz konusu olan unsurların başında gelen gürültü kirliliği için alınan kararlarda uygulamaya geçilmesi için eğlence mekanları sahipleri ile....
Deniz dibi temizliği Gümbet’te devam etti
Deniz dibi temizliği Gümbet’te devam etti Muğla’nın Bodrum ilçesinde, “Denize En Çok Mavi Yakışır” sloganıyla düzenlenen ve bu yıl Yalıçiftlik koyundan başlatılan Bodrum Belediyesi Deniz Dibi Temizliği....
Kenan Evren’in izleri Marmaris’ten siliniyor
Kenan Evren’in izleri Marmaris’ten siliniyor Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’nın rütbesinin sökülmesi ve mal varlığına el konulmasını talep ettiği 12 Eylül darbesinin mimarı Kenan Evren’in Marmaris’te isminin....
TFF 3. Lig: Fethiyespor: 1  - Cizrespor: 1
TFF 3. Lig: Fethiyespor: 1 - Cizrespor: 1 TFF 3.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN