09.08.2020  13:43
SON GÜNCELLEME: 
10.08.2020  02:50

Muharrem İnce: CHP'ye küskün değilim

CHP'den ayrılıp parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, "Hakkımda birçok iftiralar, yalanlar var. Pek çok ipe sapa gelmez adam açıklama yapıyor. Bunları duyuyorum. Kulaklarımı kapadım" dedi. "Önümüzdeki hafta Ankara’da her şeyi detaylarıyla açıklayacağım" diyen İnce, CHP'ye küskün olmadığını söyledi.

+
-

CHP'den ayrılıp parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, CNN TÜRK televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Pandemi sürecinden beri Yalova'nın Elmalı Köyü'nde bulunduğunu söyleyen İnce, şunları söyledi:

"Önümüzdeki hafta Ankara’ya gideceğim. Ankara'da ne yapmak istediğimi, neler olduğunu, hakkımda birçok iftiralar, yalanlar var. Pek çok ipe sapa gelmez adam açıklama yapıyor. Bunları duyuyorum. Kulaklarımı kapadım, önümüzdeki hafta Ankara’da her şeyi detaylarıyla açıklayacağım.

Bugün size nezaketsizlik olmasın diye bahçenin kapıları açtım. İstanbul'dan buraya kadar gelmişsiniz. Hiçbir şey söylememek size saygısızlık olur. Hoş geldiniz ama önceki haftayı bekleyeceksiniz.

Yazılıp çizilenlerin tümünden haberim var. Pek çok gerçek, pek çok yalan var. Önümüzdeki haftaya kadar sabırla beklemelerini istiyorum. 

Hain diyenler, bölücü diyenler hepsini biliyorum. Kim hain, kim bölücü herkes önümüzdeki haftayı beklesin. Biz Atatürk’ün partisinin 40 yıllık neferiyiz. Bunun için biraz sabır.

(CHP'ye küskün müsünüz?) Hayır, hayır. Teşekkürler."

DİĞER HABERLER
'Algı operasyonu'yla mücadele edecek
Yunan komşularımız isteksiz
1 milyon 400 bin lira tazminat ödeyecek
CHP'den belediyelere talimat
Ehliyet ve kimlikler tek kartta
'En babayiğit kişiye' çağrı
Çocukların umudu hatalı 5 liralara kaldı