Back To Top

Diğer Muş Haberleri

Kaymakam Kaçmaz’dan yaşlı ve kimsesizlere ziyaret
Kaymakam Kaçmaz’dan yaşlı ve kimsesizlere ziyaret Muş’un Varto Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Erkan Kaçmaz, maddi durumu elvermeyen yaşlı ve kimsesiz aileleri evlerinde ziyaret etti.
Muş’ta 150 köy yolu ulaşıma kapandı
Muş’ta 150 köy yolu ulaşıma kapandı Muş’ta dün geceden bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle 150 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bulanık’ta “Halk Günü” toplantısı
Bulanık’ta “Halk Günü” toplantısı MUŞ (İHA) – Muş’un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr.
DAKA’dan ‘Kırsal Kalkınmada Kooperatifleşme’ semineri
DAKA’dan ‘Kırsal Kalkınmada Kooperatifleşme’ semineri Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Muş Yatırım Destek Ofisi tarafından “Kırsal Kalkınmada Kooperatifleşme” ve “Kurumsallaşma ve Ekip Çalışması” konulu seminer düzenlendi.
Başkan Asya’dan Fatih İlkokuluna ziyaret
Başkan Asya’dan Fatih İlkokuluna ziyaret Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, 2018-2019 eğitim öğretim yılının 2.
Bulanık’ta ’Şubat Ayı Güvenlik’ toplantısı
Bulanık’ta ’Şubat Ayı Güvenlik’ toplantısı Muş’un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr.
Başkan Asya’dan sürpriz ziyaret
Başkan Asya’dan sürpriz ziyaret Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, sömestr tatilinde karşılaştığı ve okuluna geleceğine dair söz verdiği öğrencinin sınıfına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
Hasköylü kadınlardan ADEM kursuna ilgi
Hasköylü kadınlardan ADEM kursuna ilgi Muş’un Hasköy ilçesindeki aile destek merkezinde (ADEM) açılan kurslara kadınlar yoğun ilgi gösteriyor.
AFAD personeline kayak eğitimi
AFAD personeline kayak eğitimi Muş Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) personeline kayak eğitimi verildi.
Bulanık Belediyesinden parke taşı ihalesi
Bulanık Belediyesinden parke taşı ihalesi MUŞ (İHA) – Muş’un Bulanık Belediyesi, ilçedeki cadde ve sokaklarda yapılacak olan parke yol taşı onarım işi için ihale açtı.
Bulanık’ta \
Bulanık’ta "Yaya öncelikli trafik" kampanyası MUŞ (İHA) – Muş’un Bulanık ilçesinde "Yaya öncelikli trafik" kampanyası kapsamında etkinlik gerçekleştirildi.
Vartolu öğrencilere trafik eğitimi
Vartolu öğrencilere trafik eğitimi MUŞ (İHA) – İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın’ sloganıyla trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması kampanyası Muş’un....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN