Back To Top

Diğer Muş Haberleri

Kargo şubesinden devlet memurları için yüzde 40 özel indirim
Kargo şubesinden devlet memurları için yüzde 40 özel indirim MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesinde azmi sayesinde işçiyken işe başladığı Aras Kargo şubesine patron olan Fidan Dere, ilçede görev yapan devlet mamurları için tüm....
Malazgirt ilçesinde yemek fabrikası açıldı
Malazgirt ilçesinde yemek fabrikası açıldı Muş’un Malazgirt ilçesinde yıllardır lokanta işletmeciliği yapan Vahap ve Emin Güner kardeşler, Avrupa standartlarında yemek fabrikası kurdu.
İşçilik yaptığı fabrikaya patron oldu
İşçilik yaptığı fabrikaya patron oldu Muş’ta 1998 yılında işçi olarak başladığı plastik bidon fabrikasında 7 yıl boyunca işçi olarak çalışan Mahsum Özdemir, 2005 yılında satın aldığı fabrikada 40 personel....
Malazgirt Belediyesinde bayramlaşma töreni düzenlendi
Malazgirt Belediyesinde bayramlaşma töreni düzenlendi Muş’un Malazgirt Belediyesi, başkanlık makamında bayramlaşma gerçekleştirildi.
MHP Malazgirt ilçe teşkilatında bayramlaşma töreni
MHP Malazgirt ilçe teşkilatında bayramlaşma töreni Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malazgirt İlçe Teşkilatı, Ramazan bayramının üçüncü gününde teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bayramlaşma gerçekleştirdi.
Doktorlar ‘öleceksin’ dedi bitkisel ilaçlarla hayata tutundu
Doktorlar ‘öleceksin’ dedi bitkisel ilaçlarla hayata tutundu Mersin’de doktorların 3.
Belediye başkanına bayram sürprizi
Belediye başkanına bayram sürprizi Muş’un Malazgirt Belediyesi Başkanı Cengiz Altın’a ilçede yaşayan yaklaşık 250 vatandaş, bayram sürprizi yapmak için evinin önünde toplandılar.
Karpuz hasadı bir ay erken yapılacak
Karpuz hasadı bir ay erken yapılacak Diyarbakır’dan Muş’a gelerek üretim yapan Muzaffer Esen isimli çiftçi, malç sistemiyle karpuz hasadını bir ay erken yapmayı hedeflediğini söyledi.
Malazgirt’te eski bayramlar yaşatılıyor
Malazgirt’te eski bayramlar yaşatılıyor Muş’un Malazgirt Kültür Müdürü Sevil Yaman Acaroğlu, eski bayramları yaşatmak nedeniyle çocuklarla birlikte şeker topladı.
Malazgirt’te bayramlaşma töreni
Malazgirt’te bayramlaşma töreni Muş’un Malazgirt ilçesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.
Kıbrıs gazisi son yolculuğuna uğurlandı
Kıbrıs gazisi son yolculuğuna uğurlandı MUŞ (İHA) – Muş’un Bulanık ilçesinde hayatını kaybeden Kıbrıs gazisi İsmet Yetkin toprağa verildi.
Muş Belediyesinde personel bayramlaşması
Muş Belediyesinde personel bayramlaşması Muş Belediyesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN