Back To Top

Diğer Nevşehir Haberleri

Uluslararası Bor Sempozyumu sona erdi
Uluslararası Bor Sempozyumu sona erdi Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü (BOREN) tarafından Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) işbirliği ile NEVÜ ev....
Belediye Başkanı Arı, Dirikoç ailesi tarafından yaptırılan aşevi açılışına katıldı
Belediye Başkanı Arı, Dirikoç ailesi tarafından yaptırılan aşevi açılışına katıldı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Hacı Asım ve Nimet Dirikoç Kültür Merkezi Aşevinin açılış törenine katıldı.
Uluslararası Mimarlık çalıştayı sona erdi
Uluslararası Mimarlık çalıştayı sona erdi Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) katkı ve destekleriyle yürütülen ‘Uluslararası Koruma ve Geleneksel Mimarlık Çalıştay’ı sona erdi.
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’dan Berat Kandili mesajı
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’dan Berat Kandili mesajı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Ramazan ayının müjdeleyicisi olarak da bilinen Berat Kandilinin, tüm İslam Alemi için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
NTSO Başkanı Parmaksız, Berat Kandilini kutladı
NTSO Başkanı Parmaksız, Berat Kandilini kutladı Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.
Acıgöl’de ilkokullar arası bilgi yarışması düzenlendi
Acıgöl’de ilkokullar arası bilgi yarışması düzenlendi Acıgöl ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin bilgi ve kültür seviyelerini artırmak için ilkokullar arası bilgi yarışması düzenlendi.
113. yaşını Kapadokya’da kutladı
113. yaşını Kapadokya’da kutladı Brezilya’dan Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesini ziyarete gelen Cacılda Marılıa Do Nascımento 113.
Belediye Başkanı Rasim Arı, Turizm Haftası kutlamalarına katıldı
Belediye Başkanı Rasim Arı, Turizm Haftası kutlamalarına katıldı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, bu yıl 43.
Başkan Arı’dan İl Jandarma Komutanı Yiğit’e iade-i ziyaret
Başkan Arı’dan İl Jandarma Komutanı Yiğit’e iade-i ziyaret Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit’e iade-i ziyarette bulundu.
Suriyeli mülteciler ve göç Kapadokya Üniversitesinde konuşuldu
Suriyeli mülteciler ve göç Kapadokya Üniversitesinde konuşuldu Kapadokya Üniversitesinde “Göç ve Uyum” başlığıyla düzenlenen konferansta konuşan akademisyenler Türkiye’deki mülteciler, Suriye’den gelen göç dalgası ve sonuçları....
İnşaattan demir çalan şüpheliler suçüstü yakalandı
İnşaattan demir çalan şüpheliler suçüstü yakalandı Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından bir inşaattan demir çalan hırsızlar suçüstü yakalandı.
Fuhuş yapan 2 Azeri kadın yakalandı
Fuhuş yapan 2 Azeri kadın yakalandı Nevşehir’in Avanos ilçesinde polis ekipleri tarafından fuhuş yaptığı iddiasıyla Azerbaycan uyruklu iki kadın yakalandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN