Back To Top

Diğer Niğde Haberleri

Buzlanmadan dolayı kayan otomobil duvar üzerinde asılı kaldı
Buzlanmadan dolayı kayan otomobil duvar üzerinde asılı kaldı Niğde’de sürücüsünün buzlanma nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil istinat duvarında askıda kaldı.
Niğde’de yılın enlerine plaket
Niğde’de yılın enlerine plaket Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Niğde İl Temsilciliği’nce, yılın başarılı yönetici ve eğitimcilere plaket verdi.
Niğde’de Marka Kent Proje Raporu ve Logo Lansmanı yapıldı
Niğde’de Marka Kent Proje Raporu ve Logo Lansmanı yapıldı Niğde Valiliği, Ahiler Kalkınma Ajansı ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan ’Marka Kent Proje Raporu ve Logo Lansman’ı yapıldı.
Niğde’de Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilciliği açıldı
Niğde’de Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilciliği açıldı Küresel Gazeteciler Konseyi’nin (KGM) ilk temsilciği Niğde’de açıldı.
Niğde’de sobadan sızan gazdan 1’i çocuk 5 kişi zehirlendi
Niğde’de sobadan sızan gazdan 1’i çocuk 5 kişi zehirlendi Niğde’de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 1’i çocuk 5 kişi hastaneye kaldırıldı.
Niğde’de çatı uçtu, elektrik telleri koptu
Niğde’de çatı uçtu, elektrik telleri koptu Niğde’de etkili olan fırtına nedeniyle çatı uçtu, enerji nakil hatları koptu.
LÖSEV Niğde’de et dağıttı
LÖSEV Niğde’de et dağıttı Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) Kayseri Şubesi tarafından , Niğde’deki kanser hastalarına ve ailelerine kırmızı et ve kışlık giysi yardımı yapıldı.
Atatürk’ün Niğde’ye gelişinin 86. yıl dönümü kutlandı
Atatürk’ün Niğde’ye gelişinin 86. yıl dönümü kutlandı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Niğde’ye gelişinin 86.
Niğdeli Fatma, kardeşine böbreğini verdi
Niğdeli Fatma, kardeşine böbreğini verdi Niğde’nin eski gazetecilerinden biri olan Fatma Tan ağabeyi Fehmi Tan’a böbreğini bağışladı.
Akdeniz Meyve Sineği ile Mücadele toplantısı yapıldı
Akdeniz Meyve Sineği ile Mücadele toplantısı yapıldı Niğde’de Akdeniz Meyve Sineği ile mücadele toplantısı yapıldı.
Niğde’de Kardan adam festivali ertelendi
Niğde’de Kardan adam festivali ertelendi Niğde’de 9 Şubat tarihinde düzenlenecek olan Kardan adam festivali ileri bir tarihe ertelendi.
Niğde Belediyesi Zabıta ekiplerine eğitim verildi
Niğde Belediyesi Zabıta ekiplerine eğitim verildi Niğde Belediyesi tarafından düzenlenen seminerde Zabıta Müdürlüğü’nde görevli zabıta personeline görev alanıyla ilgili birçok mevzuatı içeren hizmet içi eğitim verildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN