Back To Top
Niğde’de otizmli öğrenciler için özel sınıf açıldı

Niğde’de otizmli öğrenciler için özel sınıf açıldı

Niğde’de otizmli öğrenciler için özel sınıf açıldı
- A +

Niğde Kemal Aydoğan İlk ve Ortaokulunda Kızılay’ın koordinatörlüğünde hayırsever iş adamlarının katkılarıyla otizmli öğrenciler için özel sınıf açıldı

Açılış töreninde sınıf ile ilgili bilgi veren Türk Kızılayı Niğde Şubesi Başkanı Kemal Gençoğlu, Türk Kızılayı’nın sadece afetlerde değil, birçok alanda vatandaşların hizmetinde ve yanında olduğunu belirtti. Kemal Aydoğan ilk ve Ortaokuluna yaptırılan sınıfa destek olan iş adamlarına teşekkür eden Gençoğlu, "Sınıfımızda otizmli öğrencilere özel eğitim materyalleri bulunmaktadır. Sınıf kapıları özel yapıldı. Sınıf öğrencilerin iyi eğitim alabilmeleri için onlara özel olarak tasarlandı" dedi.

Yapılan bilgilendirme sonrasında Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, eşi Çiğdem Şimşek, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve Niğde Milletvekili Selim Gültekin sınıfın açılışını gerçekleştirdi.

NİĞDE/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN