01.04.2020  01:31
SON GÜNCELLEME: 
04.04.2020  15:29
KAYNAK: 
KARAR

Öğretmen dizisi yeni bölüm neden yok? Öğretmen'e 'koronavirüs' tatili

Fox TV'nin yeni dizisi Öğretmen bu hafta neden yok? Yeni bölümleri merakla beklenen Öğretmen'in 5. bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Diziseverler, Öğretmen yeni bölüm ne zaman saat kaçta?, Öğretmen son fragman yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detaylar haberimizde...

+
-

Konusuyla ilgi odağı olan Öğretmen dizisinin yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek. Bu akşam Öğretmen'in yeni bölümünün yerine tekrar bölümü yayınlanacak. Peki, "Öğretmen dizisi neden yok?", "Öğretmen 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?", "Öğretmen izle yeni dizi hangi kanalda?" Detayları KARAR.com okurları için derledik...

ÖĞRETMEN YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Fox TV'de 1 Nisan 2020 Çarşamba günü yayınlanması gereken Öğretmen dizisinin 5. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Öğretmen dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

ÖĞRETMEN 5. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Ekranların sevilen dizisi Öğretmen'in 5. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor... Öğretmen yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

ÖĞRETMEN 5. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Öğretmen dizisinin 5. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Öğretmen yeni fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

ÖĞRETMEN 4. BÖLÜM 1. FRAGMAN

ÖĞRETMEN 4. BÖLÜM 2. FRAGMAN

ÖĞRETMEN 4. BÖLÜM 3. FRAGMAN

ÖĞRETMEN FULL İZLE

Fox TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Öğretmen'in tüm bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

ÖĞRETMEN YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Öğretmen dizisinin 5. bölümüne dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Öğretmen yeni bölüm özeti yayınlandığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

ÖĞRETMEN SON BÖLÜM NELER OLDU?

Öğretmen 4. bölümde; Küçükkapı Lisesi'nde beş kişinin ölümünün ardından 12/A sınıfı iyice perişan haldedir ama Akif bir sonraki derse başlamıştır bile. Soru; videoyu Mevsim'in çantasına kimin koyduğudur. Ateş suçlu olduğunu itiraf eder ama bunu neden yaptığını anlatmaz. Ateş bunu neden yaptığını anlatmayarak kimleri koruyordur?

Diğer yandan, Zeynep hastaneden taburcu olur. Akif ile ilgili birçok soru vardır kafasında. Yılmaz ile konuşmak için karakola gider ve olayları araştırmaya başlar. Zeynep, 12/A sınıfını Akif Erdem'in elinden kurtarmak için bir şey yapacak mıdır?

ÖĞRETMEN DİZİ KONUSU NEDİR?

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir 'insanlık dersi' vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; "12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?"

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!

Çocuklara ve hatta tüm ülkeye 'iyi insan' olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

ÖĞRETMEN DİZİSİ OYUNCU KADROSU KİMLER VAR?

Med Yapım ile MF Yapım'ın hayata geçirdiği, senaryosunu Merve Girgin'in yazdığı, yönetmelik koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu Öğretmen dizisi oyuncu kadrosunda; İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin, Efekan Can, Ramazan Demir, Göksu Melek Ulucan, Bensu Uğur, Can Bartu Arslan, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Cansu Tuman, Özgür Civelek, Beran Soysal, Burak Can Aras, Ruhi Sarı, Metehan Parıltı, Doğa Özüm, Hakan Dinçkol, Hasan Şahintürk, İsmail Karagöz, Seyit Nizam Yılmaz, Cansın Şenel, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan, Şerif Erol gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Tüm yurt sağanak altında
Nişan bozulunca kan döküldü
Büyük fethin yıl dönümü kutlanıyor
Tüm illerdeki Cuma namazlarının hangi camilerde kılınacağı belli oldu
George Floyd için başsağlığı
'Daha yeni başladık'
Terhisler 31 Mayıs'ta başlıyor