Back To Top

Diğer Ordu Haberleri

Uçak kazasından yaralı kurtulan kadın: “Halen şoktayım”
Uçak kazasından yaralı kurtulan kadın: “Halen şoktayım” İzmir-İstanbul seferini yapan yolcu uçağının iniş sırasında kayarak pistin sonundaki toprak zemine çıktığı kazada yaralanan Ordulu kadın, o anları anlattı.
Çocuklarının hastalığına teşhis konulup, tedavi ettirmek istiyorlar
Çocuklarının hastalığına teşhis konulup, tedavi ettirmek istiyorlar Ordu’da yaşayan evli genç çift, 6 yaşındaki çocuklarına tam anlamıyla teşhis konulup, tedavi edilmesini istiyor.
Çocuklar bu projeyle ÖNEM kazanıyor
Çocuklar bu projeyle ÖNEM kazanıyor Ordu Valiliği bünyesinde il genelinde özel durumu olan öğrenciler için hazırlanan Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele(ÖNEM) Projesi kapsamında okul ve kurumlarda....
ODÜ ve Türk Kızılay arasında iş birliği protokolü
ODÜ ve Türk Kızılay arasında iş birliği protokolü Ordu Üniversitesi (ODÜ) ile Türk Kızılay Ordu Şubesi arasında gençlerin günümüzde ve gelecekte gönüllü kan bağışçısı olmasının sağlanması amacıyla iş birliği protokolü....
Vali Yavuz’dan ‘devlet-vatandaş ilişkisi’ uyarısı
Vali Yavuz’dan ‘devlet-vatandaş ilişkisi’ uyarısı Ordu Valisi Seddar Yavuz, devlet-vatandaş ilişkisi ve teamüllerinin değişmesi gerektiğine dikkat çekerek, “1970’li, 80’li yıllarda edindiğimiz bilgilerle,....
ORBEL, personelini ödüllendirdi
ORBEL, personelini ödüllendirdi Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan ORBEL A.
Ceren’in ailesinden sorumluluğu olanlar hakkında suç duyurusu
Ceren’in ailesinden sorumluluğu olanlar hakkında suç duyurusu Ordu’da cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından öldürülen Ceren Özdemir’in ailesi, avukatı vasıtasıyla olayda sorumluluğu bulunanlar hakkında suç duyurusunda bulundu.
Engelleri aşıp, mutluluğa ‘evet’ dediler
Engelleri aşıp, mutluluğa ‘evet’ dediler Ordulu engelli Cemile Gündüz ile İstanbullu Cevdet Aydın, engellerini bahane etmeyip, ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dedi.
Kumrulu gençlere spor malzemesi desteği
Kumrulu gençlere spor malzemesi desteği Ordu’nun Kumru ilçesinde spor yapan gençlere, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen spor malzemelerinin teslimi gerçekleşti.
Nimet Koç güven tazeledi
Nimet Koç güven tazeledi Fatsa Yardım Sevenler Derneği Olağan Genel Kurulu’nda seçime tek liste ile giren mevcut Başkan Nimet Koç güven tazeleyerek yeniden başkan oldu.
Başarılı hizmetleri belgelendi
Başarılı hizmetleri belgelendi Ordu’nun Ünye ilçesinde üstün başarı gösteren polislere, Kaymakam Ümit Hüseyin Güney tarafından ’başarı belgesi’ verildi.
Fatsa’da karla mücadele
Fatsa’da karla mücadele Fatsa Belediyesi karla mücadele çalışmalarına kesintisiz devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN