Back To Top

Diğer Ordu Haberleri

Dikildikten 14 yıl sonra çiçek açtı
Dikildikten 14 yıl sonra çiçek açtı Ordu’nun Fatsa ilçesinde, ömründe bir kez çiçek açan ’agave kaktüsü’ dikildikten 14 yıl sonra çiçek açtı.
Ordu’da karavan turizmi başladı
Ordu’da karavan turizmi başladı Ordu turizmde çıtayı her geçen gün yükseltmeye devam ediyor.
Kibar: \
Kibar: "Yeni hizmet binamız yılsonuna bitiyor" Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni belediye hizmet binası inşaatı için yüklenici firmaya ek süre verildiğini ve yıl sonuna kadar binayı teslim....
Karataş: \
Karataş: "Fatsa unutulmamalı" Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası (FATSO) Başkanı Tayfun Karataş, Fatsa Organize Sanayi Bölgesine (OSB) kaynak aktarımı konusunda açıklamalarda bulundu.
İsa Yüksel’den yeni yönetim oluşturması istendi
İsa Yüksel’den yeni yönetim oluşturması istendi AK Parti Fatsa İlçe yönetiminin istifasını isteyen AK Parti Genel Merkezi, mevcut Başkan İsa Yüksel’den de yeni yönetim oluşturmasını talep etti.
Son hedik ustası toprağa verildi
Son hedik ustası toprağa verildi Ordu’da yarım asırdır kar ayakkabısı yapan ve mesleğinin son temsilcisi olan Salih Çapa, toprağa verildi.
Onlar için çok okuyan değil çok gezen bilir
Onlar için çok okuyan değil çok gezen bilir Ordu’nun Ünye ilçesinde karavan severler ve üyeleri bir araya geldi.
Altınordu’da sıkı çalışma
Altınordu’da sıkı çalışma Altınordu Belediyesi tarafından pis koku ve görüntü kirliliğinin önlenmesi ile temizlik işlerinin daha hızlı yapılması amacıyla çöp atılırken uyulması gereken kurallar....
Hilmi Güler: “15 Temmuz ihanetinin etkileri hala devam ediyor”
Hilmi Güler: “15 Temmuz ihanetinin etkileri hala devam ediyor” Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.
Murzioğlu: \
Murzioğlu: "Bölgenin en önemli problemi fındık fiyatlarındaki istikrasızlık" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, "Bölgenin en önemli....
Deli balı şifa niyetine yiyip ölmeyin
Deli balı şifa niyetine yiyip ölmeyin Arıların ‘orman gülü’ adlı bitkinin nektarından ürettikleri "deli bal" konusunda uzmanlar uyarılarda bulundu.
Ünlülerin kestane balı Ordu’dan
Ünlülerin kestane balı Ordu’dan Ordulu bal üreticileri kestane balı sezonunun kendileri açısından çok iyi geçtiğini, ürettikleri balı genellikle ünlü kişilere gönderdiklerini söyledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN