Back To Top
Osmaniye’de Kick Boks gecesi düzenlenecek

Osmaniye’de Kick Boks gecesi düzenlenecek

Osmaniye’de Kick Boks gecesi düzenlenecek
- A +

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, Avrupa ve Dünya şampiyonu kick bokscuların katılımı ile Kasım ayında Kick boks gecesine düzenlenecek

Ünlü Kick bokscuların organizatörü Nusret Bulut Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde Kasım ayında Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcuların ringe çıkacağı Kickboks gecesi düzenleyeceğini açıkladı. Dövüş sporlarında Kickboks’un seyir açısından ayrı bir yeri olduğunu söyleyen Bulut, "Kasım ayında Osmaniye’yi Kadirli’yi Kickboks’a doyuracağız. Dünyaca ünlü, Avrupada ve kıtalar arasında şampiyonluklar yaşamış kickbokscuları Kadirli’ye getireceğiz. Özellikle gençlerimizin spora yönelmesi için bu tür organizasyonlar önemi büyük. Aileler dövüş sporu diye boks veya kickboks’a soğuk baksalar da sporun her türlüsü zararlı alışkanlıklardan koruyucudur. Ben tüm Osmaniye’yi Kasım ayında yapacağımız organizasyonumuza bekliyorum" şeklinde konuştu.

OSMANİYE/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN