28.01.2020  10:43

Ramo 3. yeni bölümü ve fragmanı izle | Fatoş Neco ile evlenecek mi?

Ekranların yeni dizisi Ramo 3. bölümde Fatoş’un Neco’yla evlenmesi isteniyor. Peki bu durum karşısında Fatoş ve Boz ne yapacak? Ramo 3. yeni bölümünde aile üyeleri Ramo’yu her yerde arıyor. Ramo ise Boz’a silah dayıyor. İki dost yine karşı karşıya geliyor. İşte detaylar…

+
-

 

Show TV ekranlarının yeni dizisi Ramo 3. bölümünde Ramo, Fatoş’tan Neco ile evlenmesini istiyor. Öte yandan Ramo katil olmakla suçlanıyor. Ramo, Fatoş’tan Neco ile evlenmesini isterken, Fatoş ise gözyaşlarını tutamaz. İşte Ramo’nun yeni bölümü ve fragmanı…

RAMO YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Aile üyeleri her yerde Ramo’yu arıyor. Ramo, Boz’a silah dayıyor. İki arkadaş yine karşı karşıya geliyor. Öte yandan Neco ve Boz’da birbirlerine giriyor. Sibel ise Ramo’yu katil olmakla suçluyor. Ramo, “Meseleyi eski usul çözmek istiyorlar yani kız alıp kız vereceğiz” sözlerinin ardından Fatoş’tan Neco ile evlenmesini ister.

Ancak Fatoş bu durum karşısında gözyaşlarına boğulur. Fatoş ve Boz ne yapacak merak konusu. Fatoş’un Neco ile evlenmesine aile üyeleri ne diyecek. Ramo yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Show TV’de olacak.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ramo’nun Cengiz’i öldürmesiyle ortalık iyice karışır. Boz’la birlikte eve dönen Ramo’ya aile üyeleri de karşı çıkar. Cengiz’in ölümünün ardından Yıldırım ailesi yıkılır. Sibel ise Ramo’dan hesap sormak ister. Ramo’yu öldürmek isteyen Sibel, ona silah doğrultur. Babasının intikamını almak isteyen Sibel kardeşi Neco’nun yaşadığını öğrenir. Neslihan ve Halef, Ramo’ya karşılık verme planlarına başlamıştır. Mahalleye bomba yerleştirmişlerdir. Ancak Neco ve Sibel’in mahallede olduğunu bilmezler.

20-01/28/ramoo.jpg

Hasan, Sibel’in uyarısıyla bombayı bulur ve uzaklaştırır. Ramo ise Cihangir’le görüşeceği sırada Yavuz’un adamları tarafından kaçırılır. Ramo nasıl kurtulacak merak konusu. Senaryosunu Yılmaz Şahin’in yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat gibi oyuncuların oynadığı Ramo her Salı Show TV’de.

DİĞER HABERLER
VGM burs başvuruları başlıyor
FETÖ'nün avukatlık yapılanmasına 6 tutuklama kararı
Bunun adı vahşet
Kadıköy'de ambulans kaza yaptı
Bu görüntü iyi haber değildir
Eyüpsultan'da 5 katlı binada yangın
Dört kez kanseri yendi koronavirüste çektiği acıyı böyle tarif etti