17.02.2020  08:33

Ramo 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde Ramo'nun ailesinden kim ölecek?

Salı akşamlarının sevilen dizisi Ramo son bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde Ramo'nun ailesinden birisi hayatını mı kaybedecek? İşte tüm detaylar...

+
-

Show Tv'nin sevilen dizisi Ramo, hayranlarının karşısına 6. bölümü ile çıkmaya hazırlanıyor. Ramo dizisini hayranları, interenet ortamlarında "Ramo son fragman" sorgulamasını yapıyorlar. Ramo 6. bölüm fragmanı ise İsmail’in “Unutma, cesaret edemeyen esaret eder!” sözleriyle büyük yankı uyandırdı. Peki Ramo yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? İşte tüm detaylar haberimizde...

RAMO 6. BÖLÜM SON FRAGMAN İZLE

Sibel'in bıçakladığı Ramo, yarası iyileşmeden, kendine gelemeden, Ceyhan mahalleye saldıracak. Mahalle savaş alanına dönerken, saldırı sonucunda Ramo, ailesinden bir kayıp verecek. Ceyhan ise yaralı halde mahalleden kaçacak. Yaşanan kayıp sonucunda Ramo ve ailesinde kelimenin tam anlamıyla bir yıkım yaşanacak. Ramo ve Boz'un hedefindeki isim bellidir. İkisi de vakit kaybetmeden Ceyhan’ın peşine düşerler.

RAMO 6. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Bütün bunlr yaşanırken, Ceyhan ise Ramo’nun beklemediği girişimde bulunacak. Yavuz, Ramo’nun babasının intikamı peşinde olduğunu anlayacak. Yavuz, Ramo ile buluşur ve ona babasının karanlık geçmişi ile ilgili bilgiler verir. Ramo, ailesini korumak için yeni bir karar alacak. Artık Adana’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

RAMO 5. BÖLÜM İZLE

Ramo dizisinin 5. bölümü, hayranlarına heyecan dolu anlar yaşattı. Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum'un rol aldığı Ramo'nun son bölümünde; Hasan, Ceyhan tarafından düşürüldüğü pusuda tek başına ateş altında kaldı. Ramo’nun onu kurtarmak için fazla vakti yoktu. Diğer yandan kanala atılan Boz, dört bir yandan arandı ve sonunda ortaya çıktı.

DİĞER HABERLER
'Sicilya'ya kadar yüzmek zorunda kalabilirler'
TOZ BULUTU KALKINCA KALDIĞIMIZ DERSTEN YİNE SINAV VAR
Normalleşmede kritik gün
Ege ve Akdeniz afet bölgesi ilan edilsin
Emir subayına FETÖ'den gözaltı
Kuzey Irak'ta 3 terörist etkisiz hale getirildi
Kapalıçarşı 1 Haziran'da açılıyor