31.03.2020  17:35
SON GÜNCELLEME: 
07.04.2020  12:23
KAYNAK: 
KARAR

Ramo yeni bölüm neden yok? Ramo'ya 'corona virüsü' arası

Ekranların ilgi gören Adana dizisi Ramo bu hafta neden yok? Kısa sürede yoğun ilgi gören Ramo 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziseverler, Ramo yeni bölüm ne zaman saat kaçta?, Ramo son fragman yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. İşte detaylar...

+
-

Show TV'nin güçlü yapımlarından biri olan Ramo'nun bu akşam yayınlanması gereken 12. bölümü ekrana gelmeyecek. Yeni bölüm yerine Güldür Güldür Show'un tekrarı yayınlanacak. Peki, "Ramo neden yok?", "Ramo 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?", "Ramo son bölüm full izle" Detayları KARAR.com okurları için derledik...

RAMO YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Bu akşam yayınlanması planlanan Ramo dizisinin 12. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Ramo dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

RAMO 12. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Senaryosuyla dikkat çeken Ramo dizisinin 12. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor... Ramo yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

RAMO 12. BÖLÜM FRAGMAN

Show TV'nin sevilen dizilerinden biri olan Ramo 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ramo yeni bölüm fragmanı paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

RAMO 11. BÖLÜM 1. FRAGMAN

RAMO 11. BÖLÜM 2. FRAGMAN

RAMO 11. BÖLÜM ÖN İZLEME

RAMO FULL İZLE

Diziseverlerin yakından taki pettiği Ramo dizisinin tüm bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

RAMO YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Ramo dizisinin 12. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Ramo yeni bölüm ilgili bilgiler paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

RAMO SON BÖLÜM NELER OLDU?

Ramo'nun 11. bölümünde; Ramo, Süleyman'ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar.

Ramo ve Sibel'in aşkları yıllar sonra intikamı yenmiştir. İki aşık aynı evde yaşamaya başlar. Ancak mutluluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yine ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır.

Polise sığınan Alpay komisyonla ilgili tüm bilgileri anlatmaya karar vermiştir. Ancak Süleyman buna müsaade etmeyecektir. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay'a reddedemeyeceği bir teklif sunar.

Ramo ise, Süleyman'ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar.

Fatoş'un hamileliğine çok sevinen Boz, Fatoş ve Neco'nun boşanma işlemlerini hızlandırmak ister. Neco ile yüzleşen Boz, tuzağa düşer ve Fatoş'un beklenmedik tepkisiyle karşılaşır.

RAMO KONUSU NEDİR?

Haksızlığa başkaldıran Ramo'nun, iki aile arasındaki çatışmanın ve bu çatışmanın arasında yeşerecek büyük bir aşkın hikayesini anlatıyor. Adanalı Ramo ve ailesi uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır.

Şimdi ise Çukurova'nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorunda kalmışlardır. Aile Adana'da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşamaktadır. Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo'dur. Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir. Ramo çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir.

Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar. Bu yolda Ramo'yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel'dir. Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır.

RAMO OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yapımcılığı BKM'nin üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alğ Akaydın'ın oturduğu Ramo dizisi oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım (Ramo), Esra Bilgiç (Sibel Yıldırım), Görkem Sevindik (Boz), Cemre Baysel (Fatoş), İlker Aksum (Hasan), İlkay Kayku (Neslihan Yıldırım), Yiğit Özşener (Yavuz), İdil Fırat (Fidan), Rüzgar Aksoy (Halef), İlhan Şen (Neco Yıldırım), Sacide Taşaner (Sebahat), Macit Koper (Durdu Baba), Kerem Atabeyoğlu (Cengiz Yıldırım), Ruhi Sarı (Ceyhan), Ekin Türkmen (Meryem) gibi oyuncular yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Kaybolan 9 yaşındaki çocuk, 7 saat sonra bulundu
İşte il il haritalı hava durumu tahmini
Terör pususunda yaralanan polis şehit düştü
Merkezi ezan sisteminde yeni önlem
Barış Pınarı bölgesinde 5 terörist etkisiz hale getirildi
Kaybolan kişi uçurum kenarında bulundu
Bu kez Herekol darbesi!