26.05.2020  18:41
SON GÜNCELLEME: 
26.05.2020  18:56
KAYNAK: 
KARAR.COM

Ramo'nun yayın tarihi belli oldu mu? Ramo 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ramo 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo'nun yayın tarihi belli oldu mu? sorularının yanıtlarına sayfamızda yer verdik. Show TV'nin Adana dizisi Ramo'nun yeni bölümleri 2 ayı aşkın bir süredir yayınlanmıyor. Dizinin akıbetini merak eden diziseverler konuyla ilgili araştırma yapıyor. İşte detaylar...

+
-

'Ramo yeni sezon tarihi belli oldu mu?', 'Ramo 12. bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Ramo neden yok?' sorularının yanıtlarını haberimizde aktardık. Ekranların güçlü kadrosuyla beğeni toplayan dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Show TV'de bu akşam saat 20.00'de 'Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede' adlı Türk filmi ekranlara gelecek. 24 Mart 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Süleyman, gönderdiği avukatıyla karakoldaki Alpay'a reddedemeyeceği bir teklif sunar. Ramo ise, Süleyman'ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. 'Ramo izle' detayları haberimizde...

RAMO YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Normal sezonda her salı günü Show TV'de saat 20.00'de ekrana gelen Ramo dizisinin 12. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli değil.

Yapımcı firmadan veya kanal yönetiminden açıklama yapılmasa da ölümcül corona virüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Ramo dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

RAMO 12. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Ramo'nun 12. bölümünün yayın tarihi netlik kazanmadı. Ramo yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

RAMO 12. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Ramo'nun 12. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Ramo yeni fragman paylaşıldığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

RAMO 11. BÖLÜM 1. FRAGMAN

RAMO SON BÖLÜM İZLE

Show TV'nin sevilen yapımlarından biri olan Ramo dizisinin tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Ramo dizisinin 12. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Ramo yeni bölüm özet bilgileri paylaşılması durumunda haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Ramo'nun 11. bölümünde; Ramo ve Sibel'in aşkları yıllar sonra intikamı yenmiştir. İki aşık aynı evde yaşamaya başlar. Ancak mutluluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yine ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır.

Polise sığınan Alpay komisyonla ilgili tüm bilgileri anlatmaya karar vermiştir. Ancak Süleyman buna müsaade etmeyecektir. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay'a reddedemeyeceği bir teklif sunar.

Ramo ise, Süleyman'ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar.

Fatoş'un hamileliğine çok sevinen Boz, Fatoş ve Neco'nun boşanma işlemlerini hızlandırmak ister. Neco ile yüzleşen Boz, tuzağa düşer ve Fatoş'un beklenmedik tepkisiyle karşılaşır.

RAMO 11. BÖLÜM 2. FRAGMAN

RAMO KONUSU NEDİR?

Haksızlığa başkaldıran Ramo'nun, iki aile arasındaki çatışmanın ve bu çatışmanın arasında yeşerecek büyük bir aşkın hikayesini anlatıyor. Adanalı Ramo ve ailesi uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır.

Şimdi ise Çukurova'nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorunda kalmışlardır. Aile Adana'da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşamaktadır. Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo'dur. Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir. Ramo çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir.

Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar. Bu yolda Ramo'yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel'dir. Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır.

RAMO OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığı BKM'nin üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu Ramo dizisi oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım (Ramo), Esra Bilgiç (Sibel Yıldırım), Görkem Sevindik (Boz), Cemre Baysel (Fatoş), İlker Aksum (Hasan), İlkay Kayku (Neslihan Yıldırım), Yiğit Özşener (Yavuz), İdil Fırat (Fidan), Rüzgar Aksoy (Halef), İlhan Şen (Neco Yıldırım), Sacide Taşaner (Sebahat), Macit Koper (Durdu Baba), Kerem Atabeyoğlu (Cengiz Yıldırım), Ruhi Sarı (Ceyhan), Ekin Türkmen (Meryem) gibi oyuncular yer alıyor.

RAMO NEREDE ÇEKİLİYOR?

Aksiyon dolu sahneleriyle ilgi çeken Ramo dizisinin çekimleri Adana şehrinde gerçekleştiriliyor.

DİĞER HABERLER
Gelecek Partisi'nden havai fişeklere yasak
Baro düzenlemesi için imza pozu verdiler şöyle yapalım bile diyemediler
Açıköğretim sınav sonuçları açıklandı
Öldürülmekten korkuyorum
AK Parti il binasını işgal girişimine 12,5 yıl hapis
CHP'li belediyelerden havai fişeklere yasak
Kıraathane saldırganı, 5 yaşındaki çocuğu öldürdü